RECENZE

Zde najdete tipy z oblasti krásy, zdraví a moje recenze na různé produkty, které jsem dostala k testování od partnerů - jak pro mě, tak pro Filípka a Kubíčka.

 

Náš první kočárek (pro Filípka), Stokke Trailz, byl řekněme Mercedes mezi kočárky a taky tolik stál. Byl samozřejmě perfektní a celou dobu používání sloužil na 1* a já byla nadšená a přesvědčená, že za tu koupi fakt stál. Když jsem čekala Kubíčka, dostala jsem možnost vyzkoušet kočárek naprosto jiný. Kočárek české značky Gmini Grand z...

Teda, holka, řeknu vám, že vybrat nebo najít lak na nehty, který je pěkný, rychle schne, vydrží a dobře se odlakuje - to je téměř "mission impossible". Zkoušela jsem 6 laků na nehty různých značek z e-shopu ELNINO.cz, a pěkně na férovku vám napíšu, které prošly, které ne, co se mi líbilo a co stálo tzv. za pendrek.

Tak schválně. Co se vám vybaví, nebo která slova vás napadnou, když se řekne YVES ROCHER? Mně: Francie, příroda, kvalita, vůně, mango s koriandrem :-D To poslední je má nejoblíbenější vůně tělové kosmetiky právě z Yves Rocher (to bych mohla na sebe patlat pořád). A nově mám i další oblíbence :-)

Ať chcete nebo ne, tak vlasy jsou jednou z prvních věcí, kterých si na druhých všímáme - ať už vědomě nebo ne. A u mě to platí o to víc, že se svými vlasy už roky bojuju. Joooo, ono nestačí, že mám citlivou pleť, ale musím mít i vlasy na prd, který mi teď ještě ke všemu začaly po pramenech...

Dříve jsem nosívala gelovou manikúru, protože mi prostě vyhovovalo, že mám nehty upravené na cca 4 týdny a nemusím nic řešit (jsou prostě pořád pěkné)! Ale s dětmi jsem o tom víc a víc četla, až jsem gelovky nakonec sundala a řekla si, že to prostě zkusím "jak za mlada" s klasickými laky na nehty.

Ano, Ti z vás, kteří občas sledují TV a reklamy, tak z titulku článku ihned pochopili, že tato recenze bude věnovaná české značce s dlouholetou tradicí - ASTRID. Více než 150 let se společnost Astrid věnuje vývoji účinných a bezpečných výrobků pro krásnou a zdravou pokožku. A jejich sortiment je opravdu hodně pestrý.

Ti z vás, kteří mě už nějakou dobu sledujete, tak víte, že stále bojuju s vlasy. Mám je od přírody vlnité se sklonem ke krepatění, takže jejich vzhled a údržba je celkem na pytel. Ale nyní díky nahřívacímu kartáči na vlasy "Keratin Protect Heated Barrel Brush" od zn. REMINGTON, který mi věnovala společnost Spectrum Brands k vyzkoušení,...

Na toto testování jsem se těšila jak malá. Miluju rtěnky, lesky, balzámy a toto testování jsem si opravdu užila. A mohu říct, že jsem měla i šťastnou ruku při výběru!

Kdo by to nebral, že? Nicméně toto je název jednoho báječného e-shopu, který je nadupaný opravdu prověřenou přírodní kosmetikou a který provozuje velice milá paní Míša :-) Ať už hledáte cokoli, tady to najdete... Ve voňavém nebi.

Vždycky, když mi má dojít nový beauty box, tak už od rána netrpělivě vyhlížím pošťáka jako sáňky první sníh. Na "Vánoční Hollywood" (tak se prosincový beauty box jmenuje) od FAB5IVE jsem se moc těšila, protože sliboval fakt super kousky.