RECENZE

Zde najdete tipy z oblasti pečující a dekorativní kosmetiky, zdraví a moje recenze na produkty, které jsem dostala k testování od partnerů - jak pro mě, tak pro Filípka a Kubíčka.

 

Mívala jsem Manufakturu zařazenou jako značku pro ženy. Ale co jsem objevila i pánské kolekce a limitky, tak s radostí šířím svému okolí, že Manufaktura pánskou kosmetiku prostě umí! Zvláště se povedla poslední kolekce s letadýlkama!

Když mi přišel balíček z YVES ROCHER s novinkou Mon Evidence, tak jsem byla zvědavá hlavně na tu vůni. Já jsem teda vždy kupovala parfémy v parfumeriích, a nějak mě ani nenapadlo kupovat je třeba v prodejně jako je Yves Rocher apod. A musím říct, že jsem svůj názor předhodnotila!

Nedávno probíhaly tzv. "skin days", kde ve vybraných prodejnách Yves Rocher nabízeli zdarma přístrojovou diagnostiku pleti. A jelikož mám slušnou zásobu různých krémů od Yves Rocher, tak jsem si řekla, že konečně zjistím, která řada bude pro moji pleť ta úplně nej nej.

Když se řekne Mary Kay, tak se mi vybaví kromě typicky růžové barvy moje kamarádka Jana, která pro MK pracuje a díky ní mám doma několik fakt super věcí z dekorativky. Pečující řada mi bohužel nesedla. No a nyní se moje sbírka rozrostla o několik dalších produktů, o které se s Vámi chci podělit prostřednictvím tohoto článku.

Když mi přišla tato expertní sada MicellAIR od zn. NIVEA, byla jsem zvědavá, copak je to za zázrak. A můžu směle říct, že mě tato řada mile překvapila :-) Složení obsahuje výtažky z černého čaje, odstraní i voděodolný make-up, pleť nemasí a nechává ji volně dýchat. Takže i proto tuto řadu doporučuje řada profesionálních vizážistů!

Tento krásný box zn. Gabriella Salvete od ELNINO.CZ mi přišel prostě jen tak, pro radost. A i když jsem nemusela psát žádnou recenzi, tak mi to nedá, a stejně napíši pár řádek o tom, jak jsem byla spokojená. A protože to byl opravdu hodně velký box, tak jsem se rozdělila s mojí oblíbenou beauty bloggerkou @beautygabu (tak ji...

Musím říct, že si vlasy moc nežehlím, ani nekulmuju. Většinou po těchto pomocnících sahám ve chvíli, kdy se chystám buď někam ven s manželem, nebo mám nějaké jednání v práci nebo se chci prostě načančat :-) Ale i když nepoužívám žehličku často, tak když už ji použiju, tak chci, aby mé vlasy netrpěly a aby to zabralo co nejmíň času...

Plínek mi pod rukama prošlo už fakt hodně. A to jak klasické, co koupíte v kdejakém hypermarketu - Pampers, Happy Baby, ty z Tesca či Alberta, tak další (hlavně ekologické), které koupíte buď jen přes e-shop či ve specializovaných prodejnách (Kolorky, Baby Charm, Muumi Baby, ...). A protože se mě na instagramu často ptáte právě na Pampersky, tak...

Od pleťové kosmetiky z lékárny vždy tak nějak čekám, že bude fakt dobrá. Asi i proto, že mám sama dobré zkušenosti s typicky "lékárenskými" značkami typu Bioderma, La Roche-Posay, Avéne,... Takže když jsem dostala možnost vyzkoušet novou značku NUANCE, kterou exkluzivně prodává síť lékáren Dr. Maxe, tak jsem kývla.