RECENZE

Zde najdete tipy z oblasti pečující a dekorativní kosmetiky, zdraví a moje recenze na produkty, které jsem dostala k testování od partnerů - jak pro mě, tak pro Filípka a Kubíčka.

 

Zima je stále jako v ruským filmu a jaro nějak v nedohlednu. Letos se nás ta zima drží jak čert kříže, řekla bych, a už mě to faaakt neba! Navíc letos trpí moje nohy (hlavně paty), rty mám jak struhadlo a ruce jak stařenka :-D To je teda skóre! Ale jedna dobrá duše z Lékárna.cz (děkuju děkuju děkuju, Raduško) mi poslala krémy ...

Předpokládám, že vám nemusím nijak zvlášť přestavovat značku dekorativní kosmetiky Makeup Revolution London (dále MUR). Můžete se s ní setkat v běžných drogerkách, jako např. Rossmann, nebo ji lze koupit přímo na jejich e-shopu nebo třeba na Elnino.cz, odkud mám všechny produkty já.

Mezi svátky na mě čekal překrásný balíček, a to box novinek od značky Gabriella Salvete. Věřím, že vám tuto značku nemusím představovat a řada z vás jistě doma něco z arsenálu této značky vlastní. Já mám od této značky (budu dále používat zkratku GS, jo? Ať to není román na pokračování.) oblíbený máslíčko na rty CHUBBY LIPS, tvářenku DUO...

Maminky, taky se vám stalo, že po nějaké době, co mrňous pil UM, ho začal odmítat, nebo ho prostě nechtěl pít tak jako dřív? Jak jste to řešily? Zkusily jste prostě jiné nebo jste vytrvaly s nadějí, že se to spraví?

Mívala jsem Manufakturu zařazenou jako značku pro ženy. Ale co jsem objevila i pánské kolekce a limitky, tak s radostí šířím svému okolí, že Manufaktura pánskou kosmetiku prostě umí! Zvláště se povedla poslední kolekce s letadýlkama!

Když mi přišel balíček z YVES ROCHER s novinkou Mon Evidence, tak jsem byla zvědavá hlavně na tu vůni. Já jsem teda vždy kupovala parfémy v parfumeriích, a nějak mě ani nenapadlo kupovat je třeba v prodejně jako je Yves Rocher apod. A musím říct, že jsem svůj názor předhodnotila!

Nedávno probíhaly tzv. "skin days", kde ve vybraných prodejnách Yves Rocher nabízeli zdarma přístrojovou diagnostiku pleti. A jelikož mám slušnou zásobu různých krémů od Yves Rocher, tak jsem si řekla, že konečně zjistím, která řada bude pro moji pleť ta úplně nej nej.

Když se řekne Mary Kay, tak se mi vybaví kromě typicky růžové barvy moje kamarádka Jana, která pro MK pracuje a díky ní mám doma několik fakt super věcí z dekorativky. Pečující řada mi bohužel nesedla. No a nyní se moje sbírka rozrostla o několik dalších produktů, o které se s Vámi chci podělit prostřednictvím tohoto článku.