ALTERNATIVNÍ PARFUMERIE TOTAP!

02.10.2017

Už jste slyšeli o alternativní parfumerii to Tap v OC Omega v Brně? 👀👃☝️Pokud ne, stojí za to ji navštívit! Jejich vůně jsou inspirovány světoznámými parfémy 🌏⭐️  

Takže pokud hledáte vůni, která Vám má připomínat tu Vaši oblíbenou, ale za opravdu "friendly" cenu, tak jste na správném místě 👏Asistent Vám s čímkoli poradí, je navíc opravdový profesionál a ještě k tomu velice milý a ochotný 👌 Parfémy jsou uspořádány přehledně a jsou rozděleny na dámské, pánské a unisex. U každého parfému je na tabulce vždy napsáno složení (což je super, pokud víte, že některá složka Vám vyloženě dělá špatně nebo naopak máte rádi kupříkladu parfémy s pačuli).

Vůni Vám naplní do flakónku 50, 30 či 10ml. Dostanete k tomu krásnou krabičku s věnováním (můžete si sami vybrat) a vše si odnesete v sympatické taštičce.

Já mám celkem 3 vůně - Denver (insp. DKNY BeDelicious), Prato (insp. Gucci Guilty) a Catania (insp. Roberto Cavalli, Just Cavalli). Všechny ve velikosti 10ml do kabelky :-) (A nebojte - poznám, který je který, protože když vyděláte lahvičku z ochranného pouzdra, je na něm nalepená samolepka s názvem). Můžu z vlastní zkušenosti říct, že vůně z toTap jsou opravdu velice podobné těm známým a co je důležité - opravdu vydrží! I když já sama je na sobě po nějaké době necítím, tak okolí ano - a o to jde!

S klidným srdcem mohu říci - vyrazte do obchůdku toTap v OC Omega v Brně na náměstí Svobody a vyzkoušejte jejich parfémy! Opravdu to za to stojí :-)

PS: Mrknout můžete na jejich web www.totap.cz, kde si třeba můžete "předvybrat" parfém dle svých preferencí (jako já), a pak jej v klidu v obchodě vyzkoušet a rozhodnout se, zda je to ten pravý.