AŤ ŽIJE BAMBUCKÉ MÁSLO

05.04.2018

Kdopak by v dnešní době neznal bambucké máslo! Stalo se díky svým blahodárným účinkům velice poptávaným zbožím a usídlilo se samozřejmě i u nás doma. Lépe řečeno v mé poličce v koupelně a na nočním stolku :-) 

Díky společnosti AROMATICA jsem měla možnost vyzkoušet takové druhy bambuckého másla přímo od formy BEBUTTER, které jsem doposud neznala. Abych byla přesnější, tak se to týká hlavně struktury, protože jsem vyzkoušela kromě krému i tuhé máslo a šlehané! A všechny v certifikované bio kvalitě CPK! Tak se pojďme společně podívat na to, jak mě tyto novinky zaujaly! :-)


TUHÉ MÁSLO BEBUTTER

Tuhé bio bambucké máslo⁉ Víte tzv. "o co go"? Já to donedávna vůbec neznala (jen klasické bambucké). Díky společnosti AROMATICA jsem mohla vyzkoušet celkem 3 tuhá másla BEBUTTER - levandule, rakytník, natural 🌿 Když jsem balení otevřela, přišlo mi to jako takový velký jeleni lůj 😃 Ale nenechte se zmást - skrývá se za tím poklad 🌟 Mě baví právě ta tuhá konzistence (žádné patlání), kompaktní balení a vůně (kromě Natural - ten nemá žádnou vůni). A použití? Na cokoli! To je přece super ✅ Můžete máslo použít na pleť, na ruce, tělo, prostě kam potřebujete.

Já používám másla takto:

  • Levandule - před spaním vtírám do spánků a lehce masíruji.
  • Rakytník - na rty než jdu ven, na suché lokty.
  • Natural - venku na tvář mně i prckům.

Podle mě stojí určitě za vyzkoušení!


ŠLEHANÉ MÁSLO BEBUTTER

Já a moje zkušenost se ŠLEHANÝM MÁSLEM 👀 Ano, čtete dobře! Byla jsem dost zvědavá jakou "formu a texturu" to bude mít. Že by to bylo jako šlehačka? Vyšlehané bílky? Nespadne pěna po otevření?😅🙈 No strašně inteligentní otázky, že... :-D Nicméně mě toto máslo HODNĚ PŘEKVAPILO a to v dobrém smyslu! Na dotek je opravdu jako šlehačka! Ale když ho začnete roztírat, je pěkně hutné (jak to sakra dělají?!) 😍 Já mám doma grepové máslo - ideální na zpevnění, vyhlazení a regeneraci pokožky - tedy pro mě po porodu značka ideál! Kůži mám hebkou, vláčnou a na "omak" pevnější. A teď v zimě, kdy jsem trpěla na suchou kůži jak pes to byl učiněný "balzám" ♥ Za mě 🔝 přípravek pro zvýšení elasticity, zpevnění, zvláčnění a vyhlazení kůže!


KRÉMY BEBUTTER

O zázracích tuhého i šlehaného bambuckého másla už víte 😉 Krémy od BEBBUTTER však nejsou nijak pozadu. Vyzkoušela jsem krém Levanduli a Oves...a zase paráda! Levanduli jsem používala hlavně večer na obličej, když jsem byla po celém dni s dětmi fakt K.O. Lehká vůně pronikla mými smysly a krásně mě uvolnila a navnadila na spánek. Oves jsem buď mazala na ruce, nebo na obličej, jak začalo být chladněji. Pleť byla pěkně chráněna před větrem a chladem ❄ Oba krémy lze použít na cokoli - podle vašich preferencí :-) Jsou příjemné konzistence a promastí, ale nezmastí, dobře se vstřebávají. Levanduli doporučuji i na ruce a nohy, Oves na obličej a ruce. Ale je to jen na vás. Každé použití bude správné ❤