BABYMOOV - DREAM BELT - OTESTOVÁNO!

14.08.2017

Od společnosti BABYMOOV jsem dostala na testování těhotenský pás na spaní "Dream Belt". A jak to dopadlo ?

Asi jako naprostá většina těhulek jsem i já začala mít problémy se spaním. Začalo to tak ke konci 6. měsíce, kdy jsem se už během spánku cítila nekomfortně. Nevěděla jsem jak si  lehnout a ani polštář mezi nohama fakt nepomáhal :-) 

A pak se stal zázrak - resp. přišel mi těhotenský pás na spaní Dream Belt od zn. BABYMOOV. Mám-li být upřímná, moc jsem mu ze začátku nevěřila. Ve vedrech, které byly (a jsou), jsem si myslela, že mít na sobě ještě další vrstvu mě zabije. Že se prostě v noci uvařím! Ale ono vůbec ne!!! Pás je vyroben z velmi příjemné a prodyšné bavlny, díky které jsem se i v těch strašných vedrech opravdu nepotila (a to jsem jej měla přes tílko!). Pás má uprostřed, jak já říkám, tzv. "medvídka" - tenkou pružnou bavlněnou část - pro rostoucí říško, s elastickými pruhy nahoře a dole (takže podpírá bříško ve spánku). Boční stěny jsou vypolstrované paměťovou pěnou, díky které se v leže cítíte opravdu velmi příjemně a hlavně pohodlně. Bříško drží pěkně svoji "pozici" i během spánku, což opravdu oceníte :-) Zapínání je vzadu na zádech na suchý zip, takže se pás přizpůsobí každé postavě.

Udržování je maximálně jednoduché. Pás lze prát v pračce na 40°C (možno i na 60°C). Jen se vyjmou boční vycpávky z tzv. kapes.

Já jsem za tuto pro mě již nezbytnost opravdu vděčná, protože si spánek bez pásu Dream Belt nedokážu představit. A to mám ještě to nejhorší před sebou (nyní jsem v polovině 8. měsíce)! Nicméně věřím, že s tímto pomocníkem budu spánek zvládat levou zadní :-)

A Vy si můžete tento malý-velký zázrak dopřát dokonce se SLEVOU 20% + získáte dopravu zdarma, když do poznámky k objednávce zadáte kód MOMMY BLOG :-) Pás se slevou + dopravu zdarma můžete využít do 31.12.2017 na https://www.e-detskysvet.cz/Babymoov-podpurny-tehotensky-pas-DREAM-BELT-d130988.htm

(sleva na pás je již zohledněna v nabídce, a pro dopravu zdarma jen musíte do poznámky k objednávce uvést kód MOMMY BLOG) :-)

Přeji vám, milé těhulky, ať se vám s tímto pásem zdají samé krásné sny!!!

PS: Připojuji několik fotek s pásem :-) Focení mi přišlo fakt vtipné, takže se předem omlouvám, že fotky nejsou víc "seriózní" :-D