BATŮŽEK SKIP HOP MINI OD KAŠPÁREK-BABY.CZ - OTESTOVÁNO!

15.08.2017

Pro Filípka jsme dostali krásný batůžek SKIP HOP mini ZOO od Kašpárek-baby.cz. A jelikož je Filí pěkný raubíř, který chvíli neposedí a nevydrží na jednom místě, tak jsme byli zvědaví, jak zafunguje tento batoh... 

Nebudu chodit kolem horké kaše a řeknu to prostě tak, jak to je. TEN BATOH JE BOŽÍ! Nejen, že vzhledem k velikosti Filípkovi krásně sedl, ale to "vodítko" je k nezaplacení :-D 

Jak jsem již uvedla, máme doma pěkné kvítko. A jít s ním ven bez kočárku pro mě, jako pro těhotnou, byla noční můra. Ale s tímto super batůžkem to je teď dokonce i zábava :-) Do batůžku se mu v pohodě vejde láhev s pitím, svačina, malé balení vlhčených ubrousků a kapesníčky. A já si do své tašky přes rameno vezmu svoje nezbytnosti a jdeme! Batůžek je pěkně jemně polstrovaný a má na prsíčkách sponu na zapnutí, takže mu batoh nemůže spadnout. Zespoda má karabinku, na kterou lze přicvaknout vodítko (má cca 1 metr - což stačí, opravdu). Vodítko můžete buď sundat, nebo jej zasunout do postranní kapsičky, když už jej nechcete používat. A když se Filí rozběhne kam nemá, tak se ještě nestalo, že by tím, že jakoby "cukne" za vodítko, které držím, nějak spadl nebo vrávoral. Je to chytře vymyšlená věcička a pro násnezbytnost :-)

A jelikož věřím, že tento batůžek může být skvělým pomocníkem i u vás, maminky, tak jsme pro vás spolu se společností Kašpárek-baby.cz připravili SLEVU 15%  na celý sortiment značky SKIP HOP!

Slevu můžete využít přímo v eshopuhttps://www.kasparek-baby.cz/, kde KÓD: MOMMY17 vložíte do pole "Použít slevový / dárkový / iBOD poukaz" ve své objednávce.

Kašpárek má v Praze 2 prodejny  -  na Zličíně a Černém Mostě. Zde si můžete třeba zajít batůžek vyzkoušet, nebo se podívat na další produkty, které nabízejí. A že jich mají hodně!

Kompletní sortiment značky SKIP HOP najdete na https://skip-hop.cz/

Určitě stojí za to je sledovat, protože Vám tak neuniknou žádné soutěže, slevy a další super akce!

INSTAGRAMhttps://www.instagram.com/kasparekbabycz/,  hashtagy  #kasparekbabycz  a #skiphop

FACEBOOKhttps://www.facebook.com/Kasparekbaby/

FACEBOOK SKIP HOPhttps://www.facebook.com/skiphopcz/

A na konec přikládám několik fotek batůžku v akci :-)