BIO, EKO, ORGANIC

26.02.2018

Sice se nepovažuju za tzv. biomatku, ale je pravda, že jsem si postupem času oblíbila některé bioprodukty. A to jak kosmetické, tak i co se týká stravy nebo "péče" o domov. Mám ráda obchody, kde najdu všechno a nemusím hledat na více e-shopech, když toho chci koupit víc. A tak jsem našla ORGANIC TIME.

Organic Time je, dá se říct, specializovaný e-shop na vše bio a eko. Najdete tu prověřené produkty z oblasti kosmetiky, potravin, drogerie, ale taky třeba parfémy, přírodní lékárnu, vše pro aromaterapii, krmivo pro psy a kočky, knihy, amulety, ... Jak vidíte, je toho dost :-) A já se s Vámi podělím hned o 4 produkty, které jsem si oblíbila.

Lesklá přírodní rtěnka se třpytkami zn. Lavera (odstín 02) - tato rtěnka se mi zalíbila hned na první pohled (měla jsem možnost si ji vyzkoušet v obchodě v Campusu v Brně). Plus je pro mě to, že je hydratační a nevysušuje - což zvlášť teď v zimě oceňuju. Pigmentace rtěnky je suprová. A její složení je 100% přírodní (obsahuje pečující oleje a bylinné bio výtažky). Spokojenost zaručena :-)

Dětské tělové máslo od Purity Vision - toto máslo pomohlo Kubíčkovi hlavně v době, kdy měl období suché kůže. Promazávala jsem mu kůži několikrát denně a po pár dnech bylo po problému. Teď ho máslem mažu občas po koupání, nebo mu ráno máznu oblíčejík. Taky se mi osvědčilo dát malou lžičku do vaničky, když ji napouštím před koupáním. Má pak krásně hebkou pokožku :-)

Bio kokosový olej od Purity Vision - tento kokosák jsem používala v těhotenství s Filípkem jako prevenci proti striím a dobře jsem udělala. Kde nic tu nic. Já tento olej používám různě. Osvědčil se mi jako zábal na vlasy (do délek), po kterém jsou vlasy vyživené, lesklejší a jemně kokosově voňavé. Smažím na něm lívance nebo palačinky, přidávám ho do buchet, když peču. A je výborný i v péči o suchou kůži - na paty, lokty, ale i celé tělo. S tímto olejem nebude žádné použití špatné!

Bio Bublifuk pro děti zn. Sonett - ve složení jsem si všimla, že mýdlové bubliny jsou dělané z raw materiálu v bio kvalitě. No co - zkusila jsem to :-D Bohužel nevím, jak veliký je rozdíl v tom, když máme tento BIO nebo jiný "obyč" - asi to složení je pro děti lepší a "zdravější". Jasně, že Filípka nenechám tu bublinovou vodu pít nebo ji olizovat. Ale kdyby se to stalo, že si lízne, tak budu plašit asi o něco míň (ale plašit budu určitě :-D).

Pokud tedy hledáte příjemné místo k nakupování po netu, tak e-shop Organic Time se Vám zalíbí. Určitě e-shop navštivte a dejte mi vědět, co vás tam zaujalo, co jste nakoupili :-)