BIO ROSTLINNÝ ELIXÍR SALOOS - OTESTOVÁNO!

30.08.2017

Když se mi do rukou dostala tato malá lahvička, byla jsem opravdu zvědavá, co to s mou pletí udělá. Co se tedy v této lahvičce ukrývá?

Nebudu chodit kolem horké kaše. Ukrývá se tam totiž tekutý ZÁZRAK! Tento Bio rostlinný elixír Squalane & Kamélie navíc v kombinaci s Hyaluronovým sérem (též od Saloos) dokáže s Vaší plětí doslova divy. Sérum a elixír používám každý den ráno (sérum jako podklad a elixír místo krému) a moje pleť nebyla nikdy tak jemná, hladká, hydratovaná, bez skvrn, prostě bez chybičky! Elixír krásně voní po bylinkách. Aplikace je jednoduchá - stačí pipetkou kapnout 1 kapku na čelo, 1 na každou tvář a pěkně rozetřít. A rozhodně se dámy nemusíte bát, že byste měly pleť mastnou! Elixír se krásně do pokožky vpije. Tato dvojka se pro mě stala nepostradatelnou a když někam jedu, musí jet tyto dvě krásky se mnou :-) Oba produkty doporučuji tedy i těm z Vás, které máte citlivou pleť stejně jako já. Věřím, že budete spokojené!

Produkty Saloos můžete zakoupit např. v drogeriích DM, nebo můžete objednávat i online na některém ze spřátelených e-shopů:

https://www.saloos.cz/cz/eshopy/#text