BITVA ZA LEPŠÍ PLEŤ VYHRANÁ!

18.10.2017

Jak již z mých beauty příspěvků víte, mám pleť hodně citlivou (místy svědivá, zarudlá, se sklony k šupinatění - zvláště v chladnějším období). Výběr pečující kosmetiky pro mě byl vždycky noční můrou, protože jsem se bála, co mi to zase s pletí udělá, zda se osypu, apod. Ale pak jsem objevila Janssen Cosmetics...

Tato německá společnost se věnuje pěstící kosmetice od 90. let 20. století, u jejíž výroby používá právě vysoce účinné aktivní přísady a exkluzivní vědecky ověřené materiály s extrémně vysokou kompaktibilitou. Přípravky obsahují čisté farmaceutické látky. A nejspíš i proto tak zabírají!

Já mám sadu 4 produktů přímo na citlivou pleť, a to: 

  • jemný čistící krém (2200 Mild Cleansing Cream), 
  • zklidňující tonikum (2201 Soothing Gel Toner), 
  • sérum na podporu imunity (2231 Pro-Imunne Serum), 
  • krém na podporu imunity (2221 Anti-Pollution Cream).

Jak vypadá moje tzv. "dailyroutine" s Janssen Cosmetics?

Kompletně celou sadu používám vždy ráno. Nejprve obličej omyju teplou vodou. Pak na prsty nanesu jemný čistící krém, který krouživými pohyby vmasíruji do pokožky a opět teplou vodou omyji. Jelikož je základem kokosový olej, tak pokožku nevysušuje (což bývá u čistících gelů a krémů často problém). Pak na vatový tamponek nanesu zklidňující tonikum a otřu s ním pleť. Tonikum obsahuje aloe vera a senzitivní komplex, kteří společně pleť krásně zklidní a zvýší její vlhkost. Pokračuji krémem na podporu imunity pleti. Tento krém obsahuje mmj. kyselinu hyaluronovou a bambucké máslo. Spolu s ostatními složkami dodávají pleti potřebné vitamíny, pořádnou porci hydratace a chrání ji před látkami, které znečišťují životní prostředí. Nakonec aplikuji sérum, které má za úkol také podpořit imunitu pokožky a má naprosto skvělou hedvábnou konzistenci! Takže mám vždy pleť jako miminko :-) Večer dávám pouze čistící krém a tonikum, protože na noc dávám opunciový olej, bez kterého bych nemohla být :-)

S touto recenzí jsem si dala na čas, protože jsem chtěla sadu opravdu pořádně vyzkoušet, aby mohla ukázat, co umí. A ona UMÍ!!! Moje pleť je nejen jakoby čistší, ale je rozzářenější, pevnější a hladší na dotek a tón pleti se mi hezky sjednotil. Pro někoho, kdo měl pleť svědivou s rudými flíčky, sem tam suchá šupinatá místa, je to až k neuvěření.

Tímto bych chtěla poděkovat Janssen Cosmetics za to, že díky jejím přípravkům mám pleť zase jako holčička. Díky tomu, že moje pleť vypadá krásně a zdravě, se i já cítím mnohem lépe a sebevědomě!

Co vše tato #superoksmetika nabízí, najdete nahttps://www.janssen-beauty.cz