BOHEMSCA – ZAHRADNÍ LIMONÁDA

17.10.2017

Veeeeliká mňamka!!!! Pan zajíc a doktor sova mě opravdu nadchli :-) Ne, nezbláznila jsem se! Toto jsou naprosto boží limonády a toniky (a to je normálně nepiju). 

Baví mě hlavně ty příchutě

  • Limonáda bezový květ & citronový tymián 
  • Limonáda okurka & máta
  • Tonic mateřídouška & meduňka 
  • Tonic lipový květ & bazalka

Fandím českým značkám a další z nich je právě BOHEMSCA. Super je, že jsou všechny 100% přírodní a bez konzervantů. Na jejich přípravě se podíleli i barmani z Čech a Moravy, takže chutě jsou opravdu vymazlené, vytříbené, nevšední. Už jste drinky zkusili? Ne? Tak hurá na to! Já se těším, až z nich zkusím udělat nějaký koktejl, ke kterému to přímo svádí! A když si drinky zakoupíte, dostanete k nim i super brožurku, kde ke každému nápoji je i tip na tvorbu koktejlu! Takže si nemusíte lámat hlavu s tím, co do tohoto toniku dát, s čím tamtu limču smíchat apod. Díky jednoduchému návodu si doma za pár minut vykouzlíte koktejl jako profi barmani ;-)

Můj favorit je Limonáda bezový květ & citronový tymián - jemně nasládlá chuť po bezu s osvěžujícími a harmonickými akcenty citronového tymiánu. Prostě dámské pitíčko :-D A zkuste hádat co preferuje muž - bingooooo, toniky :-) Ale to jsem tak nějak čekala. Každopádně ještě budeme zkoušet ty barmanský finty, takže naše rodinné večery dostanou teď docela jiný rozměr :-)

Objednávat (nebo se prostě jen mrknout) můžete na https://www.bohemsca.cz.