ČIŠTĚNÍ PLETI S MARIA GALLAND

30.05.2020

Základem pro to mít krásnou a zdravou pleť je precizní odlíčení a správné čištění. V čištění jsem dlouho nemohla najít tu správnou kosmetiku, pořád mi něco vadilo nebo nesedělo, až jsem nakonec vyzkoušela salonní kosmetiku MARIA GALLAND.

Je docela možné, že o značce MARIA GALLAND slyšíte poprvé, protože je to, jak jsem již avizovala, salonní kosmetika a tudíž ji nekoupíte v žádné parfumerii apod. Je k dostání pouze ve vybraných salonech, kde se značkou pracují, a na e-shopu www.sensualite.cz. Historie značky se začala psát před více než 50ti lety, kdy paní Maria Galland provedla revoluci ve světě salonní pleťové péče a vyvinula metodu Maria Galland Paris, která se zakládá na energii, preciznosti a harmonii. Základem této metody jsou 100% účinky manuálních technik remodelace obličeje, kdy se jejich efekt násobí vysoce účinnými produkty pro domácí použití, které mám i já a jsem ráda, že Vám o nich mohu napsat.

Jak jsem již psala, od této značky mám produkty pro čištění pleti (které mé suché a citlivé pleti vyhovují), a to konkrétně:

  • Jemné čisticí mléko 61 (toto mimořádně jemné mléko pro obličej a oční okolí jemně, ale důkladně odstraňuje make-up a nečistoty, hydratuje horní vrstvy epidermis a má vyživující a zvláčňující účinky).
  • Hedvábné zvláčňující tonikum 64 (jemné gelové tonikum obnovuje pleť, aktivuje regeneraci buněk a zpomaluje proces stárnutí. Osvěžuje a změkčuje pleť, zklidňuje podráždění, poskytuje okamžitý pocit komfortu a zabezpečuje intenzivní dlouhotrvající hydrataci (až na 7 hodin).

A jak tedy můj čisticí rituál vypadá?

Nejprve pleť odlíčím olejovým odličovacím přípravkem. Nicméně make-up zvládne odstranit i Jemné čisticí mléko! Po odlíčení na pleť nanesu tedy Jemné čisticí mléko (61) a krouživými pohyby čistím pleť. Poté ho smyji vlažnou vodou. Na suchou pleť aplikuji hedvábné čisticí tonikum (64), které se do mé suché pleti okamžitě vpije a pleť je připravena na další krok péče, kterou je 2x týdne peeling a maska, jinak pokračuji očním krémem, hyperhydrartačním krémem / korejský olejem na noc. Ráno pleť opět čistím mlékem, ale tonikum vynechávám a dávám pak jen sérum a krém (oční a pleťový).

Používám oba dva produkty cca 3 měsíce a musím říct, že jsem nadmíru spokojená. Je opravdu poznat, že se jedná o salonní kosmetiku! Už jen ta vůně je naprosto dokonalá a luxusní, kterou u běžných produktů prostě nenajdete. A pak jsou tu produkty samotné. Mléko i tonikum mé pleti dodali hydrataci, jemnost, svěžest a už není tak "zašedlá" jako dříve. Určitě za to může i další skincare, kterou používám (značku Rexaline), ale vše jde ruku v ruce. Oba produkty jsou velice jemné, šetrné, neštípou a jsou učiněným balzámem pro pleť. Navíc oceňuji pumpičkový systém u obou produktů (kalíšky, tuby apod. nepreferuji). Takže kdo by měl zájem, rozhodně neváhejte a vyzkoušejte MARIA GALLAND! Pevně věřím, že nebudete litovat a pleťové pomocníky si oblíbíte stejně jako já :-)

Pokud vás zajímá, jak se o svoji pleť starám a co vše používám, koukněte se na video, které jsem natočila a které mapuje moji "skincare routine". Koukněte ZDE.