DEKORATIVKA OD MARY KAY

19.08.2018

Když se řekne Mary Kay, tak se mi vybaví kromě typicky růžové barvy moje kamarádka Jana, která pro MK pracuje a díky ní mám doma několik fakt super věcí z dekorativky. Pečující řada mi bohužel nesedla. No a nyní se moje sbírka rozrostla o několik dalších produktů, o které se s Vámi chci podělit prostřednictvím tohoto článku.

Pudr a fixační sprej

Tyto produkty se staly jedním z mých #musthave tohoto léta. Pudr, který je (jak bych řekla) kombinovaný s rozjasňovačem je prostě skvělá věc. Mám ho v odstínu Pearls. Když na štětec dáte slabou vrstvu, dá se použít jako normální pudr, který Vám pleť krásně rozzáří. Pokud trošku přitvrdíte, dá se použít jako klasický highlighter na líce apod. A teď přichází na řadu fixační sprej, aby líčení hezky vydrželo (a obzvlášť v létě, kdy vysoké teploty dávají make-upu pořádně zabrat). Tento fixační sprej je kvalitní, nedělá fleky, má jemný rozprašovač a make-up prostě vydrží. Takže určitě vyzkoušejte!

Eau So Daring

Toto je název nové letní vůně, která mi doma přistála. Flakónek je vtipný a vypadá jako pánský motýlek :-) Já používám už roky 2 vůně (jednu letní a druhou zimní) a letos jsem na střídačku používala i tuto, protože je na léto ideální. Krásná svěží květinová vůně s lehce dřevitými podtóny je přesně ta, která nezklame. Je to ale toaletka, takže výdrž není jako u parfému. Takže když se ráno navoním, večer ji už necítím. Ale to mi zas tak nevadí. Flakón není nijak obrovský, takže se vejde v pohodě do tašky, kterou nosím stále s sebou, takže se přes den přestříknu a je to :-) Jak nejsem zastáncem ani milovníkem nakupování voňavek mimo parfumerie (vč. e-shopů jako např. elnino.cz apod.), tak tuto voňavku jsem si oblíbila. Jooo a navrch k voňavce jsem dostala jako bonus i ve stejném designu jako je flakón stylové silikonové cedulky na kufry!!! To až s manželem poletíme na dovču, tak už vím, co na kufry přidělám :-) A manžela asi hrábne :-D

Houbička na make-up

Přiznám se, že na make-up používám nejčastěji štětce. Ale na v oblasti nosu a očí používám raději tyto houbičky. U této je super nejen ergonomický tvar, díky kterému se perfektně drží, ale i zkosená špička, díky které se make-up či podkladová báze dostane opravdu všude tam, kam potřebujete a dosáhnete s ní maximálního výsledku. A čištění je hračka - stačí proprat v mýdlové vodě a nechat uschnout. Jak jednoduché!

Co vy a kosmetika Mary Kay? Já mimo tyto produkty miluju jejich lesky na rty NouriShine Plus, prodlužující řasenku Lash Love a dvoufázový odličovač očí (ten je TOP!).