FASHIONISTA – OPRAVDU STYLOVÝ DIÁŘ

07.10.2017

Pokud jste milovníci módy či cestování a ještě nemáte diář na rok 2018, tak už hledat nemusíte. Love&Story Diáře vytvořili naprosto boží diáře - FASHIONISTA a TRAVELER. S těmi se nudit určitě nebudete a celý rok vám budou inspirací.

Já mám doma diář FASHIONISTA. Už když jsem jej rozbalovala, jsem si připadala, jako kdybych otvírala krabici s kabelkou Chanel...diář byl krásně zabalen do jemného papíru, opatřen samolepkou vč. osobního věnování. Opravdu paráda! Ale to nejlepší se stejně skrývalo uvnitř. Diář je nejen krásný, ale fakt vymakaný a vymazlený. Je vidět, že si autor dal záležet a že nad tím přemýšlel!

Jako "fashion lover", pro kterého je tento diář určen, tam najdu samé vychytávky, jako např.: seznam světových fashion weeků, mezinárodní číslování obuvi, oblečení a podprsenek, vtipnou kresbu "kasičky" - na co v oblasti fashion chci šetřit, skvělé quotes pro každý měsíc apod. U každého měsíce také najdete tvz. "Monthly budget" - kde si můžete psát vaše příjmy a výdaje, a budete mít tak svoje finance pod kontrolou :-) Báječný nápad je také ten, že v každém měsíci je vyhrazen prostor pro "Book of rewards" a také okýnko pro napsání vašeho největšího úspěchu v daném měsíci.

Jak vidíte, je to doslova poklad - i když v angličtině. Ale to nebude snad pro nikoho v dnešní době překážkou. Jediné, co mi zde trošku chybí, jsou v jednotlivých dnech uvedené svátky (jména). Ale jelikož je diář celý v angličtině a má své majitele i v zahraničí, tak by zde české svátky byly tak trošku na nic :-)  Každopádně chybějící svátky diář vyváží (ne-li převáží) svoji originalitou :-)

Myslím, že tento diář se opravdu hodně povedl a určitě si najde spoustu zájemců. Já sama sice diář už na rok 2018 mám, ale poputuje někomu jinému, protože já budu mít Fashionistu!

Zakoupit jej můžete zde: www.loveandstorydiare.com 

PS: Ti z vás, kteří rádi cestujete, si určitě zamilujete diář Traveler. A pokud se vám diáře prostě jen líbí a nevíte, který si vybrat, mrkněte na FB nebo IG profil "loveandstorydiare", kde jsou super videa každého diáře zvlášť - takže uvidíte jejich obsah a nebudete kupovat zajíce v pytli :-)