GMINI GRAND – PRVNÍ DOJMY

07.10.2017

Na tento kočárek jsem byla opravdu zvědavá. U prvního chlapečka jsme měli kočár jiné značky (patří k těm dražším na trhu), který s námi byl a cestoval skoro 2 roky. Takže se stal součásti naší rodiny. Říkala jsem si, jak si asi zvyknu na jiný? A víte co? Úplně v pohodě!

Když mi kočárek přišel, tak jsem si říkala, že je to nějaká malá krabice na to, že tam má být komplet kočár - podvozek, hluboká korba a sportovní korbička :-D Zjistila jsem pak, že je to vlastně kočár 2v1 - hluboká korbička se dá přetransformovat do sporťáku během chvilky! Což je super - aspoň doma nezabírá místo další korba. Sestavení kočárku trvalo celkem asi 15 min (vč. odstranění ochranných fólií, montáž koleček - resp. nacvaknutí, sestavení podvozku a korby), takže to byla rychlovka. A přišlo mi to v zásadě intuitivní. Možná je to tím, že jako "zasloužilá matka", co už doma jeden kočár 2 roky má, tak nějak tuším co kam dát :-) Ale na návod jsem se pro jistotu podívala! Ocenila jsem, že v návodu jsou i fotografie - aspoň hned víte, co čím chtěl básník říci. Když kočár stál ve své plné kráse, tak jsem se musela nějakou chvíli kochat.....protože je to faaaaakt fešák! A můžu říct, že barevná kombinace hnědo-zlatá vypadá opravdu luxusně. Parádní jsou i kolečka - přední jsou pohyblivá (ideální pro ovládání jednou rukou - do všech stran s ním lze lehce manipulovat), která jdou snadno zaaretovat (zafixovaná kolečka jsou zase dobrá pro jízdu v náročném terénu), a zadní jsou "terénní", která slibují, že s nimi projedete čímkoli. Kočárek je i bezva odpružen (má dokonce 2 stupně odpružení - víc/míň)! U korbičky lze napolohovat záda, pokud vám miminko ublinkává. Je to další plus, protože nemusíte kupovat speciální klínek. A ještě jedna věc - pokud se Vám nechce sundávat korbička při skládání do auta, nemusíte! Dá se složit do 1 kusu!

Naše první vyjížďka se konala v duchu poznávání krásy centra Brna. Vyjeli jsme asi na hodinku, aby Kubíček nebyl venku ze začátku moc dlouho. Překvapilo mě, jak je kočárek sám o sobě lehoučký. Nádherně se s ním manipuluje i jednou rukou. Takže v druhé můžu mít klidně kelímek s kávou :-D Městskou džunglí jsme projeli v naprosté pohodě, ani kočičí hlavy nám nestály v cestě :-) A na hrad Špilberk po náročnějším terénu jsme vyjeli levou zadní. Můžu říct, že se těším na každou naši procházku, protože ježdění s tímto kočárkem je naprostá pohodička a vždy si to užívám. Joooo a nesmím zapomenout na obdivné pohledy kolemjdoucích, protože jak jsem už zmínila, kočárek je to opravdu krásný. Takže často slýchám slova chvály - a to každá maminka ráda slyší :-) Mám ještě objednané potahy na rukojeť i madlo a kožíšek na boudičku. S fotkou se pak pochlubím na FB: Mommy BLOG a na IG: @mommy_blog_cz ! Tak mě sledujte!

Minulý víkend, protože bylo krásné slunečné počasí, jsme vyjeli do Obory Holedná - podívat se na daňky, muflony a prasátka. Myslela jsem, že jedeme tak na 2 hodinky. A my tam nakonec byli skoro celý den :-) Filípek pěkně capkal, objevoval krásy přírody a lesa a Kubíček si spokojeně hověl v kočárku. Jezdili jsme všemožným terénem - asfaltkou, polňačkami, štěrkem, lesními cestami a s ničím nebyl problém. Jen já už jsem odpoledne byla unavená :-D Přeci jenom je to chvilka po porodu a ještě nejsem zpět v kondici.

Můžu říct, že zatím jsem s kočárkem Gmini Grand opravdu moc spokojená a těším se, co dalšího spolu projedeme, jaká místa spolu objevíme...

A pokud se kočárek líbí i vám, můžete jej zakoupit na www.kasparek-baby.cz  za opravdu super cenu! Nechápala jsem, že cena, kterou jsem na webu viděla, je opravdu za komplet kočárek. Stojí totiž pouhých 6.999 Kč!!! A nyní je dokonce ve slevě za 6.499 Kč, samozřejmě s dopravou zdarma :-) Veškerý sortiment této české značky najdete na www.gmini.cz. Produkty Gmini jsou pečlivě navrženy maminkami malých dětí! Nabízí kromě kočárků také jídelní židličky, autosedačky, cestovní postýlky, křesílka, chodítka, dětské oblečení a další vybavení pro kojence a batolata. Takže si určitě vyberete dle libosti :-)

Gmini Grand hnědo-zlatá: https://www.kasparek-baby.cz/gmini-sportovni-kocar-grand-hneda-zlata/