GRANÁTOVÉ JABLKO - VÍTEJ PODZIME!

17.10.2017

I když granátové jablko není zrovna podzimní ovoce, tak mně to tedy podzim evokuje. A zvlášť tedy vůně regeneračního krému na ruce od Weledy!

Kdyby se tak mohla dát přenést vůně k vám...to by bylo něco! Tento regenerační krém na ruce s vůní granátového jablka od Weledy má grády :-) A to jako fakt. Krém je cítit opravdu intenzivně po bylinkách (tedy já je tam cítím) a vůně vám na rukou vydrží (oproti jiným krémům) celkem dlouho. Stejně jako příjemný pocit hydratace. Krém je hutnější, dobře promastí, ale nezmastí kůži. Dobře se vsákne, ale máte na kůži pocit, že jste na ni opravdu něco dali (některé krémy se vpijí tak, že máte za minutu pocit, že jste si ruce ani nenakrémovali) - toto se mi opravdu líbí. Zvlášť teď v zimě to oceňuji. Proto mám tento krém v jedné z kabelek, které nosím :-) Záměrně píši v jedné z kabelek, protože krémů na ruce není nikdy dost, jak já říkám, a ráda vůně i krémy střídám. Ale když chci opravdu "pořádný a takový, který promaže", sáhnu bezpečně po tomto. Mmj. krém má praktické balení i velikost, takže se vejde opravdu kamkoli :-)

Krém můžete zakoupit buď v drogeriích, nebo přímo na e-shopu Weledy: https://www.weleda.cz/pece-o-ruce-a-nohy/117-regeneracni-krem-na-ruce-granatove-jablko