JDE TO I BEZ VLHČENÝCH UBROUSKŮ

08.11.2017

Taky patříte k těm matkám, které bez vlhčených ubrousků nedají ani ránu? Já teda jo. Ale měla jsem teď možnost vyzkoušet alternativu, o které bych Vám ráda napsala pár řádků...

Od společnosti NUSPRING, která se zabývá prodejem té nejlepší přírodní a bio kosmetiky, jsem dostala k otestování Suché ubrousky Eoné Perlička, Medvídek mycí olej spolu s Ředící lahvičkou se sprejem a krém na opruzeniny Šťastný andílek z Havlíkovy přírodní apotéky.

Jak vlastně ta již zmíněná alternativa vlhčených ubrousků funguje? Stačí vzít prázdnou lahvičku, nalít do ní mycí olej, který se zředí převařenou vodou (hezky podle návodu) a tento sprej pak nastříkáte na suché ubrousky, ze kterých se rázem stanou vlhčené :-) Tímto ubrouskem otřete zadeček a okolní partie jak jste zvyklé. ALE POZOR. Tento použitý ubrousek nevyhazujte! Vtip je v tom, že se dá prát v pračce a použít znova! Takže tímto způsobem se dá na vlhčených ubrouscích ušetřit - pokud Vám tedy nevadí ubrousky prát :-) Holt něco za něco, jak se říká. Super je, že ubrousky jsou biologicky rozložitelné, nezatěžují přírodu, nijak nedráždí pokožku miminka, jsou v praktickém balení, a jak jsem již uvedla, dají se prát v pračce. Je fajn mít připravený roztok a ubrousky třeba v přebalovací tašce (tak to mám tedy já) - je to skvělý pomocník když normální ubrousky dojdou (a to mně se teda stává často). Bohužel jsem trochu lenoch a můj zvyk používat klasické vlhčené ubrousky se mi nepodařilo zlomit a najet na tuto šetrnou variantu :-/ Ale jak jsem psala - velice se nám hodí na cesty :-) Věřím, že mnoho z vás tato alternativa zaujme a aspoň ji vyzkouší! Bezpečně si najde oblíbence a hodně maminek jistě zajásá, že už nemusí používat ty "chemické" ubrousky, nebo dítě neustále strkat do vany či sprchy :-)

Havlíkova přírodní apotéka je sama o sobě už v dnešní době POJEM. Jejich výrobky jsou zaslouženě označovány za "zázračné". Mast Šťastný andílek na opruzeniny je taky takový malý přírodní zázrak. Můj první syn na opruzeniny nikdy netrpěl. Ale druhému se bohužel objevily :-( Takže jsem byla ráda, že mám něco, co mohu vyzkoušet a co je přírodní (chemii na ty moje prcky nechci moc dávat...). A zabralo to fantasticky! Do druhého dne byly pupínky pryč. Velmi oceňuji nejen přírodní složení, ale jemnou vůni po bylinkách a texturu - je to něco mezi gelem a krémem. Krásně se roztírá a nezanechává barevný film na pokožce /třeba bílý/. Za mně TOP výrobek!

Takže pokud vás zaujal některý z mnou vyzkoušených výrobků, mrkněte se na https://www.nuspring.cz a objednávejte.

Mycí olej Medvídek: https://www.nuspring.cz/medvidek-myci-olej-na-zadecky-200ml-4209.html 

Ředící lahvička se sprejem: https://www.nuspring.cz/redici-lahvicka-se-sprejem-30ml-3660.html 

Suché ubrousky: https://www.nuspring.cz/perlicka-suche-ubrousky-12x19cm-50ks-3661.html 

Šťastný andílek: https://www.nuspring.cz/stastny-andilek-50-ml-5753.html