JSEM DREAMER...

02.03.2018

Ano, DREAMER, to je název diáře, který jsem dostala a můžu říct, že mě mile překvapil. Už jen ten název - DREAMER, přímo vybízí k tomu, že si pomocí toho diáře můžete/budete plnit svoje sny. A věřte mi, že tento diář Vám k tomu opravdu může pomoct. Ale je to jen na Vás, zda mu to dovolíte :-)

První věc, kterou bych pochválila, je krásné balení, ve kterém jsem jej dostala. Diář byl ovázaný červenou stuhou s věnováním a sadou samolepek, které jsou prostě super! Jen je mi líto je lepit :-D Ale už jsem nějaké využila (na poznačení narozenin třeba). Úvodní slovo Jíti, která diář vymyslela, vás dokáže namotivovat a věřit tomu, že když opravdu budete chtít, tak dosáhnete všeho, čeho si usmyslíte. A tento diář můžete brát jako takového průvodce ke splnění vašich snů.

V diáři najdete spoustu místa na různé zápisky. Můžete vyplňovat motivační "kolonky" typu SILNÉ STRÁNKY, SLABÉ STRÁNKY, SEZNAM DOBRÝCH SKUTKŮ, ČINNOSTI, KTERÉ MI DĚLAJÍ RADOST, OSOBY, KTERÝCH SI VÁŽÍM apod. Tento diář Vás nutí se nad sebou zamyslet a leckdy prostě jen sedím, hledím, a fakt dumám nad naprosto banálníma otázkama.

Do diáře si také můžete zapsat své sny a postupně přidávat kroky, které k jejich splnění vedou. Skvělou věcí je i TVORBA NÁVYKŮ. Já diář používám pro osobní a bloggerské účely (na pracovní věci mám jiný). Takže moje návyky obsahují např. 1x denně teplé jídlo, každý den snídat, 1x týdně udělat recenzi na web, apod. V této tabulce pak ke koci měsíce vidíte, jak jste na tom :-) V každém týdnu si také lze stanovit PRIORITY, a co pro jejich splnění uděláte. Mám ráda místečko "Co mi udělalo radost" - toto když si vyplním, tak jsem tak nějak veselejší. Často zapomínáme dělat radost také sobě (protože si myslím, že radost častěji děláme jiným). Takže tato "kolonka" je moc fajn :-)

Na konci měsíce vás čeká tzv. MĚSÍČNÍ SEBE-REFLEXE. Takže takové zhodnocení předchozího měsíce. Najdete zde otázky typu: Co se Ti povedlo? Jaký je Tvůj nejsilnější zážitek? Jaké největší ponaučení Ti tento měsíc přinesl? Jak vidíte, nejsou to zdaleka lehké otázky a člověka to skutečně nutí zamyslet se nad sebou, nad tím jak uvažuje, co dělá, ...

Tento diář je hodně ojedinělý, velice originální a může člověku hodně dát.

Koupit můžete celkem 3 typy diáře Dreamer, a to:

  • DREAMER original - ten mám já. Je datovaný a ideální pro všechny, kteří plánují vydařený rok plný splněných snů :-)
  • DREAMER time - ideální pro každodenní použití a organizaci dne s přesností na hodiny a minuty.
  • DREAMER yoga - spojení klasického dreameru, který je obohacen o jogínské pozice a moudra (limitka v kroužkové vazbě)

No a k diáři si můžete dokoupit samolepky nebo třeba látkový obal :-) Takže pokud Vás DREAMER zaujal, neváhejte a mrkněte na www.jsemdreamer.cz! Plnit si sny není hřích!