KDYŽ MŮŽEME POMOCI

17.09.2018

Představte si každodenní situaci: Ráno vstanete, vypijete sklenici vody, osprchujete se, vyčistíte si zuby, zalijete si hrnek s čajem... toto je jen pár momentů, které můžete ráno zažít a dopřát si je díky čisté pitné vodě.

Zdroj foto: google.com
Zdroj foto: google.com

A teď si představte, že doma nemáte ani jeden kohoutek, ze kterého byste si pitnou vodu natočila a nemáte kolem sebe obchody, kde si koupíte balenou vodu. Došli byste si do studny nebo studánky, je to tak? Ale co když čelíte celý rok takovému vedru, jako je například toto léto a všechny zdroje pitné vody vyschnou a zbyde jen kontaminovaná voda? Zemřete žízní?

Bohužel jsou na světě lidé, a není jich málo, kteří tomuto problému čelí dnes a denně a na následky pití kontaminované vody umírají. Proto se společnost Procter & Gamble rozhodla spojit síly s obchodním řetězcem Makro a část z nákupu produktů P&G odvádí na výrobu a dodání balíčků do nejvíce kritických zemí, které ze znečištěné vody dokážou vytvořit pitnou vodu a zachránit tak tisíce rodin ročně.

Tímto bych na vás, moji milí čtenáři a followeři, ráda apelovala, abyste se se mnou i VY zapojili, podpořili tento krásný projekt a pomohli! Zapojit se může každý z nás svým běžným nákupem v období 19.9.2018 do 16.10.2018 v prodejnách MAKRO.

Věřím, že společně můžeme pomoci !

Zdroj všech fotografií: www.google.com