KLORANE – POMOCNÍK V TĚHOTENSTVÍ, ALE I PO NĚM

12.01.2018

Značku KLORANE jistě nemusím nijak dlouho představovat, koneckonců hlavně maminky ji jistě znají! U Filípka jsem používala první rok pouze tuto značku (jak gel na koupání, tak mléko po koupeli). Dělají i skvělé šampony a mmj. se ke mně dostal i Olej na strije - a to něm dnes bude řeč :-)

Znáte to - něco si koupíte, pak to poklidíte, že to začnete používat třeba za 14 dní, a pak na to zapomenete... u mě teda klasika :-D Nedávno jsem objevila doma i tento olej proti strijím. Chtěla jsem ho používat v těhu, ale nějak jsem na něj zapomněla, já hlava děravá! No a co teď s ním, že jo! Těhotná nejsem, strije nemám, tak co s ním?! Ale jelikož je zima a já trpím na suchou kůži, a bohužel ještě moje bříško není po porodu, co bývalo, tak jsem si řekla, že ho prostě prubnu.

Jaké má výhody?

  • Tento olej je bohatý na lničkový, karthamový a pupálkový olej. 
  • Zvyšuje elasticitu kůže a měl by předcházet vzniku striíí a zmírnit již nové strije. 
  • Je hodně výživný, hydratační a dokáže zmírnit pocit svědění. 
  • Je lehounce parfémovaný a rychle se vstřebává. 
  • Disponuje praktickým rozprašovačem, takže nehrozí vylití oleje a podobné nehody. Což já osobně kvituji!
  • Olej je v průhledné, perleťovo-růžové lahvičce (něco pro nás, holky!), takže vidíte dobře jeho spotřebu.

Olejíček používám asi 3 týdny a mohu říct, že je moje pokožka pěkně vláčná, hydratovaná a suchá místa jsou o dost méně patrná. A kůže na bříšku se mi zdá také v lepším stavu. Já aplikuji pouze večer, i když je doporučeno 2x denně. Ale mně to takto stačí. Jako těhotná bych se ale mazala dle návodu :-)

Takže holky, já doporučuji. Pokud jste těhotné, vyzkoušejte. Je vhodný už od 1. trimestru a i v době kojení (tedy i pro mě). S péčí o strie zkušenosti nemám, tak tady vám neporadím :-( Ale olejíček si zamilují i ty, které máte prostě jen suchou kůži

A víte co? Koukala jsem, že teď leden/únor mají v Chytré Lékárně na České (v Brně) na vybrané produkty značky KLORANE slevu 20% (do vyprodání zásob). Tak pokud budete mít cestu kolem jako já, mrkněte! A určitě zkuste i tu dětskou řadu, máte-li doma prcky. Ta vůně je božská!