KRÁSNÁ BEZ CHEMIE!

09.11.2017

Tento, dá se říct "slogan", je doménou společnosti LADYBIO.CZ. Firma si zakládá na tom, že výrobky, které nabízí, jsou 100% přírodní, veganské, netestované na zvířatech, velmi jemné a přitom účinné, voňavé a pečující. 

Od společnosti Ladybio.cz jsem měla možnost vyzkoušet Akamuti zklidňující mýdlo a YAROK šampon s kondicionérem. A moje pocity?

AKAMUTI Zklidňující mýdlo: pokud máte rádi výrazné vůně, tak tady se jí rozhodně dočkáte. Mýdlo je tvořeno ze 100% zeleninových a esenciálních olejů a obsahuje ylang-ylang, pačuli, levanduli a pomeranč. Jeho vůně je opravdu intenzivní a pěkně se "vypije" do kůže, a to tak, že mi ruce voněly i po umývání nádobí. Zajímavá je o textura - když jsem "zapumpovala", tak to vypadalo jak jen nějaká voda. Ale jakmile jsem spojila ruce a dala pod vodu, ucítila jsem olejovitou texturu - zdání klame ;-) Jo a krom vůně mýdlo zanechává ruce krásně jemné

YAROK HYDRATAČNÍ ŠAMPON & KONDICIONER: vůně je příjemná, jemná a jakoby bylinná. Co mě ale překvapilo je, že vůbec nepění - což je (aspoň pro mě) trošku mínus. Jinak po umytí cítíte na vlasech opravdu změnu - jsou jakoby pevnější, hladší a v kombinaci s bezoplachovým kondicionérem se s nimi výborně "pracuje".

Pokud se chcete podívat co dalšího Ladybio nabízí, mrkněte na https://www.ladybio.cz.