KRÁSNÉ NEHTY DOMA, SNADNO A RYCHLE!

30.10.2019

Taky se, holky, věčně trápíte s tím, že Vám laky dlouho nevydrží a chodit na gelovky nemáte kdy nebo nevyzbývají finance? Já tedy času na zbyt fakt nemám a nenašla jsem ještě lak, který by mi vydržel týden na nehtech bez ztráty kytičky. Většinou se druhý den někde odloupne. Ale není se čemu divit - věčné uklízení, mytí nádobí apod. - to dá zabrat. Ale objevila jsem něco, díky čemu si můžete dopřát krásné pevné nehty po dobu až 3 týdnů!!!

Řeč je o gellacu, který se tedy musí vytvrdit v lampě, ale není třeba jej sundávat šílením a drastickým drhnutím pilníkem, ale šetrně se dá odstranit buď acetonem (pak jde gellac sloupnout zcela hladce), nebo postupně odloupnout pomerančovým zkoseným dřívkem (tak to dělám já). Gellac je šetrnější než klasický gel a aplikace je velice jednoduchá. Dostala jsem možnost od společnosti NaniNails otestovat domácí sadu na gellac a jsem na výsost spokojená. Sada obsahovala lampu, sadu pomerančových dřívek, aceton, sadu pilníku a leštičky, podušky na odstraňování gellacu, primer, podkladovou bázi, 3 barevné gellacy, topcoat a výživný olejíček s krásnou vůní.

Co Vám budu. Na poprvé jsem měla fakt stažený půlky, protože jsem nevěděla, co od toho mám čekat, jak mi to půjde, zda to nějak nezprasím apod. :-D Ale obavy byly zcela mimo mísu. Aplikace je jednoduchá jak facka. Čistý nehet upravíte pilníkem do tvaru, který chcete mít. Lehce povrch nehtu zbrousíte, aby gel lépe přilnul. Pak nanesete Primer (taková vodička), který nehty odmastí a připraví na první vrstvu gellacu. Poté nanesete podkladovou bázi a necháte "zapéct". Pak dáte první vrstvu gellacu. Je to prostě stejné jak lak na nehty, ale pozor - je nutné jej dávat v opravdu tenké vrstvě! Po zapečení barevného gellacu dávám ještě druhou vrstvu pro větší intenzitu barvy. No a nakonec dám zapéct topcoat a hotovo! Jako třešničku na dortu dávám na nehtovou kůžičku olejíček, který krásně kůžičku zjemní a vyživí. Celý proces mi trvá 30 minut!!! A nehty mi vydrží krásné minimálně 2 týdny. Vydržely by i dýl, ale rychle mi rostou a mě pak děsně vadí odrost. Takže pak sundám pomerančovým dřívkem (zboku zajedu mezi gellac a nehet a pomaličku odlupuju gellac od nehtu), lehce zapiluju a můžu si to dát znova :-) S odstraňováním starého gellacu mi celá procedura trvá hodinu. A i tak mi to přijde mnohem pohodlnější, než kvůli tomu utrácet peníze někde v salonu. Protože to, co vás budou stát cca 3-4x nehty, tak za to máte celou sadu na doma a ta Vám vydrží fakt dlooouho :-)

No a tady můžete kouknout na fotečky - jak na můj první pokus (růžová barva), tak na krásné nude (tento gellac v odstínu 36 jsem si koupila a je fakt nádherný), a pak jak vypadají nehty po sundání gellacu dřívkem vč. "ošetření" olejíčkem (jak můžete vidět, žádné zničené nehty se nekonají).

Prostě za mě je to super věc a díky tomu ušetřím nejen čas, ale i penízky, které bych dala někde v salonu a raději je investuji někde jinde a smysluplněji. Značka NaniNails nabízí vše, co se nehtů týká, takže koukněte na jejich web ZDE . A mmj. mají i několik kamenných prodejen! Takže nemusíte objednávat "na slepo", ale třeba zrovna ve Vašem městě obchůdek je a Vy se můžete podívat na gellacy " na živo".