KRÁSNÉ, PRAKTICKÉ A DESIGNOVÉ

10.01.2018

Ano, takto lze charakterizovat produkty z prodejen ALBI. Ti, kteří tam chodíte, tak to sami znáte :-) Já když nevím co koupit za dárky, tak v ALBI vždy něco vyberu. A to jak pro děti, kamarádku, maminku, manžela, ... 

Ráda bych vám napsala pár řádků o několika produktech, které mě oslovily a můžete to brát třeba i jako tipy na dárek (k narozeninám, svátku, na valentýna, nebo jen tak) :-)

SVÍČKY HEART & HOME - já jako milovnice všech svíček, vosků a aromalamp jsem si oblíbila i tyto. Nejen, že jsou opravdu designové, ale jsou i dlouhotrvající a jsou vyrobené ze sojového vosku, který je 100% přírodní a je šetrný k životnímu prostředí. U těchto svíček si můžete vybrat velikost podle toho, kam svíčku budete dávat (tedy podle velikosti místnosti). Jejich široký sortiment vás nadchne! Já nevěděla, co vybrat dřív :-D Zvolila jsem nakonec Vřelost domova & Skořicové koření. Naprostá nádhera! Ideální zapálit si je po dlouhém a náročném dni nebo klidně i do vany :-) Ještě chci vyzkoušet Santalové dřevo a Vanilku :-)

PLECHÁČEK - já bych řekla, že toto je super jak pro kámošku na ranní kávičky, nebo klidně i pro manžela/přítele nebo babičce a dědečkovi :-) Vlastně pro kohokoli, když zvolíte ten správný design či nápis :-) Já mám hrneček s ikonickým skútrem a piji z něj každé ráno kávu. A pije se mi z něj skvěle!

VESELÁ LAHEV - já jsem, co se týká pitného režimu, tak trochu lempl a pokud nemám nějakou motivaci (rozuměj pěknou lahev, ve které bych si pití s sebou do práce nosila), tak to je se mnou dooost špatný. Tato veselá lahev mi dělá v práci společnost a stará se o můj pitný režim vcelku dobře :-) Do vody si dávám hlavně ovoce, které mi ji dobře ochutí (nemám moc ráda sladké nápoje). V ALBI mají opět různé varianty, takže si vybere každý.

CRAYOLA - toto je super věc nejen pro děti, ale i pro rodiče. A víte proč? Protože tyto psací potřeby jsou omyvatelné a vygumovatelné! :-D Kdyby ne, tak už malujeme půl bytu :-D Tato sada, co máme doma je super skvělá. Voskovky jsou super v tom, že jsou malé a dobře se Filípkovi drží. Pastelky jsou zase trojhranné, takže když ho budu postupně učit jak má správně tužku uchopovat, tak se mu budou opravdu dobře držet v prstíčkách. A pak ta kreslící sada - to je prostě paráda! Nejen, že v ní najdete samolepky, ale i takové omalovánky, které si prcek může vymalovat a při tom se učí barvy, tvary, písmenka apod. Za mě super věc, kterou prostě musíte mít, nebo bájo dárek :-) Jooo a co hodnotím MEGA pozitivně, je balení, ve kterém mi sada Crayola přišla! Balíček byl zabalen do omalovánek! Takže jsem opatrně rozlepovala, aby si Filí mohl vybarvit i toto - fakt super nápad!!!

Jak jsem už zmiňovala na začátku - v ALBI najdete dárky opravdu pro všechny. Mrkněte se na webové stránky a koukejte! Taky tam najdete seznam prodejen, e-shop a tipy na dárky :-) Albi si zamilujete...