KRÁSNÉ RUCE I CHODIDLA V ZIMĚ? NO PROBLEM!

05.12.2017

Nevím jak vy, ale já v zimě trpím na suché ruce i nohy. Krémy na ruce mám v každé kabelce - na to snad existuje i diagnóza :-D Ale mazat si nohy přes den asi moc nejde. A pravdou je, že moje hlava děravá, vykojená, si nevzpomene ani přes den... Ale našla jsem způsob, jak si nožky i v zimě udržet krásně hebké, vláčné a hlavně ne suché! Jsou to "tři mušketýři" od zn. TIANDE.

Vyzkoušela jsem pro vás celkem 3 výrobky od zn. TIANDE, a to: 

  • peeling s minerální soli na ruce a nohy s banánovou vůní, 
  • krém na nohy s hadím tukem, 
  • zahřívací koupel na nohy.

Peeling s minerální solí na ruce a nohy - je to klasický peeling, který znáte. Můžete jej použít jak na ruce, tak na nohy. Od zn. TIANDE mám sadu na roce, tak tento používám na nožky :-) Stačí si navlhčit pokožku, do dlaně dát trochu peelingu a pak jej krouživými pohyby vetřít na kůži. Já si dělám peelingem takovou masáž, takže se mi chodidla hezky prokrví. Pak jen smyji a je to. Mám nádherně hebkou kůži, která voní fakt po banánech! A to božsky! Zkoušela jsem si peeling i na ruce a pak jsem k nim pořád čuchala :-D Takže pozor - je to silně návykové!

Krém na nohy s hadím tukem - na tento krém jsem byla hodně zvědavá. Už jen ten "hadí tuk" ve mně vyvolává různé pocity...Ale obavy nechte stranou. Nejen, že je krém příjemně voňavý (já tam cítím hlavně parafín, který obsahuje), ale kůži hezky zvláční. Krém není nijak hutný a mastný, přesto máte pocit, že po natření je na nohou jakoby ochranný film. Tento krém má za úkol hlavně regenerovat kůži, odstranit její suchost či popraskání a při dlouhodobém používání navrátit zpět její elastičnost. Také funguje jako deodorant. To je super, nemyslíte?!

Zahřívací koupel na nohy - toto byl pro mě fakt Relax s velkým R. Doporučuji si tuto koupel dělat 1x týdně a udělejte si z ní takový svůj rituál. 1 krabička se dá v pohodě použít na 2x (i když to na krabičce není napsáno). A jak se vlastně používá? V krabičce najdete 3 pytlíčky - jsou očíslované, tak se nemusíte bát, že byste si je prohodili. Nejdřív v horké vodě rozpustíte obsah sáčku č. 1. Já dala vařit vodu v konvici, obsah sáčku jsem vysypala do hrnce (bohužel nevlastním žádný vhodný škopek pro koupele - takže sorry :-D), a pak jsem prášek zalila horkou vodou. Okamžitě se z toho stala želatina. Pak jsem přidala studenou vodu, abych si nohy neopařila. Rukou jsem želatinu promíchala a šupla dovnitř s nožkama. Bylo to velmi příjemné! Nohy jsem tam nechala 15 minut (stačí i 10 min., ale jelikož jsem byla po plesu, ze kterého jsem si odnesla bebí, které můžete na nohách vidět, tak jsem nožkám dopřála delší čas na regeneraci). Pak jsem přisypala obsah sáčku č. 2 - opět prášek. Nohama jsem ho promíchala a nechala zase 10 min (zde už stačí i 5 min.). Želatina se po této době téměř rozpustila. No a na konec jsem aplikovala obsah sáčku č. 3. Má to být gel, ale já to hodnotím spíš jako olej. A vydrží i na 3x - bohatě! Nohy jsem jím řádně promasírovala a nechala jsem olej vsáknout. Nohy byly jako nové!!! Za mě jednoznačně "must have této zimy". A co vlastně má tato koupel dělat? Stimuluje krevní oběh a zahřívá nohy; dodává kůži hebkost a elastičnost; účinně změkčuje ztvrdlou kůži na chodidlech, otlačeniny a mozoly; reguluje tvorbu potu; pravidelné používání koupele pomáhá předcházet vzniku plísní na chodidlech.

Tyto tři produkty mě hodně mile překvapily a za sebe VŘELE DOPORUČUJI.

Máte-li zájem vyzkoušet tyto produkty, tak můžete napsat přímo velice milé slečně - Tereze Kuchtové - na tel. 774 261 945, nebo na její IG profil @ankarkatiande. Zajistí pro vás krásnou slevu 35%! Co vše značka nabízí, najdete na www.tiande.eu.