KVALITNÍ PÉČE JIŽ OD NAROZENÍ

03.12.2017

Určitě mi dáte za pravdu, že když jste čekaly miminko, tak jste také přemýšleli o tom, čím ho budete mazat, čím koupat apod. Nejinak tomu i u mě. A jsem ráda, že jsem mohla vyzkoušet Měsíčkový kojenecký set od značky WELEDA.

Ty z vás, které máte rády přírodní kosmetiku, si tuto řadu zamilují. Já ji plánovala pro Kubíčka. Nakonec jsem jej využila pro Filípka :-) Je to totiž voňavá bomba (i když je sada bez parfemace, tak bylinky udělají svoje)! A co vlastně obsahuje?

V praktické dóze, kterou můžete následně využít na cokoli, najdete:

  •  Měsíčkový kojenecký olej, 
  • Měsíčkový kojenecký krém, 
  • Měsíčkovou kojeneckou koupel 
  • a jako bonus je i plínka s motivy měsíčku lékařského a logem Weleda :-)

Můžete si z této sady udělat takový příjemný rituál jako já. Při napouštění vany přidám trošku "Měsíčkové koupele", kterou Filípka pak i umyji. Krásně voní (na můj vkus celkem intenzivně - proto jsem se rozhodla používat u staršího syna), je velmi šetrná k dětské pokožce a má i hojivé účinky. Po koupeli následuje masáž těla olejíčkem a krémem natírám jen obličej. Vemte jen na to, že vám bude mimčo vonět jak nikdy :-)

Ještě zpět ke krému. Ten je primárně určen pod plínku, jako prevence proti opruzeninám. Nicméně já jej začala používat na tvář Filípka - měl takové suché místo, kterého se mi nedařilo zbavit. A jelikož má měsíček hojivé a antibakteriální účinky, tak jsem to prostě zkusila. A zabralo to! Takže se nebojte krém použít i jinak. Jeho využití je široké. Určitě ho teď v zimě můžete používat i jako krém na suché ruce. A co jsem zjistila, tak tento krém se dá použít i na akné a je oblíbený i u sportovců (zvlášť u cyklistů, kteří jej využijí hlavně pro sedací oblasti). Tak směle do toho! 

A kde tuto sadu koupíte? Například ZDE na eshopu Weleda, nebo mrkněte do drogerií, kde jejich sortiment též najdete :-) Určitě stojí za vyzkoušení a tato sada je i perfektní jako dárek pro (nejen) nastávající maminky! 

A rozhodně se také podívejte, zda produkty WELEDA nejsou náhodou ve slevě u LEKARNA.CZ! Vánoce se blíží....