MAKEUP REVOLUTION LONDON

22.02.2019

Krásný den :-)

Předpokládám, že vám nemusím nijak zvlášť přestavovat značku dekorativní kosmetiky Makeup Revolution London (dále MUR). Můžete se s ní setkat v běžných drogerkách, jako např. Rossmann, nebo ji lze koupit přímo na jejich e-shopu nebo třeba na Elnino.cz, odkud mám všechny produkty já.

MUR je cenově velice dostupná značka s vysokou kvalitou. Některé produkty, které mám vyzkoušené, by hravě strčily do kapsy i kolegy jiných, daleko dražších značek. A teď už se pojďme podívat, jaké produkty jsem testovala a jak obstály.


BRONZE PALETTE - ALL ABOUT BRONZE

Jak je z názvu patrné, jedná se o paletku bronzerů, které můžete použít jak na konturování obličeje, tak na jemné dobarvení, ale i pro rozjasnění. Paletka má tedy široké využití a dá se s ní pracovat různě. Práší minimálně a pigmentace je krásná. Jen pozor na aplikaci, abyste nebyli jako omalovánky :-) Méně je někdy více!

Cena: cca 170-200Kč, Záleží, kde budete kupovat


LIQUID HIGHLIGHTER - Liquid Luminous Gold

Jedná se o tekutý rozjasňovač s kapátkem. A myslím, že pro mastnější typy pleti nebude úplně vhodný. Já mám pleť suchou, takže já jsem spokojená :-) Pigmentace je neskutečná! Po prvním kapnutí máte pocit, že je to strašně blyštivý, ale jakmile jej rozetřete, je to náááádherný jemný třpyt. Pokud potřebujete projasnit obličej celkově, přidejte jej do pleťového krému. Jinak nanášejte opravdu precizně, protože po zaschnutí drží jako hrom! Což je v konečném důsledku dobře, protože přeci chceme maximální výdrž, no ne?! :-)

Cena: cca 165Kč

Koupíte v dalších odstínech ZDE.


BLUSHING HEARTS - Triple baked blusher

Tato krásná zapečená tříbarevná tvářenka vám bude dělat radost hodně, hodně dlouho. Má nádherné růžové odstíny, které můžete nanášet buď samostatně (což jde trochu hůř) nebo míchat (tak to dělám já). Nepráší a obsahuje jemné třpytivé částečky. Budete prostě hvězdy!

Cena: cca 150-160Kč

Koupíte ZDE.


GODDESS OF LOVE - Triple baked highlighter

Tento rozjasňovač jsem si naprosto zamilovala a byl, myslím, můj naprosto první. Nepráší, má naprosto dokonalou pigmentaci a hezky na pleti drží. Když jej zafixujete ještě sprejem nebo termální vodou, máte vystaráno :-)

Cena: kolem 150Kč

Koupíte ZDE.


ULTRA BROW - Medium to dark

I když jsem si v poslední době hodně oblíbila různé tužky na obočí (hlavně na cestování), tak když jsem doma a mám víc času, tak moc ráda používám tuto paletku na obočí. Je opravdu velká, obsahuje 6 odstínů (z toho 4 pudrové a 2 voskové), dále korektor pod obočí a rozjasňovač. Nechybí skvělé štětečky, které ráda využívám, pinzeta a v neposlední řadě veliké zrcátko. Na fotce můžete vidět položením štětečků, které odstíny primárně používám a které štětce k tomu beru do ruky. Hezky se mi pracuje s tím voskovým odstínem, ale na doladění a vyplnění používám i mix pudrových.

Cena: kolem 230Kč

Koupíte ZDE.


RENAISSANCE PALETTE DAY

Už obal této paletky mně naprosto dostal. V sametovém pytlíčku (který se ukrývá v krabičce) na mě vykouklo nádherné pouzdro, které mi připomíná psaníčko na večer :-) I když se jedná o denní paletku, obsahuje i tmavší odstíny. Nicméně bohužel hodně práší a zasloužila by si trochu větší pigmentaci. Ale není rozhodně špatná :-)

Cena: kolem 260Kč


AMAZING CURVE MASCARA BLACK

Tak tato řasenka je fakt špatná a bohužel jsem na ní neshledala nic "amazing" (a asi jsem nebyla sama, protože ji na e-shopu Elnino nemůžu už najít). Kartáček vypadá slibně, jak je hezky prohnutý a štětinky taky vypadají, že řasy hezky nadzdvihnou a natočí. Bohužel, žádná sláva se nekoná. Ale myslím, že to není problém kartáčku, ale spíš té "náplně", která je prostě špatná. Máte pocit, že na řasy nenanášíte vlastně vůbec nic. Jde to ztuha a spíš jste pak jen naštvané. Schválně mrkněte na fotku - jedno oko mám namalované a druhé ne. Uhádnete které? 

Pokud ji někde uvidíte, nechte ji tam.

Cena: cca 140Kč


AMAZING LIPSTICK DAZZLE

Než jsem stihla napsat recenzi, tak byla rtěnka vyřazena z prodeje. Přitom mi zas tak zlá nepřišla. Odstín Dazzle je krásný! Rtěnka je to krémová, jemná, hezky pigmentovaná a dobře se nanáší. Jelikož je to krémovka, tak se obtiskává (naštěstí jen na sklo a ne na zuby). Kávu nevydrží a jídlo také ne. Musíte rty během dne několikrát přetřít. Za mě je to takový půměr :-)

Cena: cca 50Kč, pokud ji někde uvidíte


Tak toto jsou moje úlovky z ELNINO. Mám už doma i několik paletek očních stínů, které jsou naprosto fantastické. Tak o tom třeba někdy příště, pokud budete mít zájem :-) 

Když mi napíšete, které produkty od MUR máte rády, uvítám to :-*