MANUFAKTURA: PRO NI I PRO NĚJ!

17.12.2018

Mívala jsem Manufakturu zařazenou jako značku pro ženy. Ale co jsem objevila i pánské kolekce a limitky, tak s radostí šířím svému okolí, že Manufaktura pánskou kosmetiku prostě umí! Zvláště se povedla poslední kolekce s letadýlkama!

Ale pěkně postupně. Určitě jste zaznamenaly novou kolekci LÍPA. Na podzim se s ní roztrhl pytel a každá bloggerka to měla na svém blogu či ve feedu na instagramu. Já si s tímto dala na čas a představím Vám ji nyní, před Vánoci, protože za mě je to jeden ze super tipů pod stromeček!

Já vyzkoušela tyto produkty s Lípou: 

  • Toaletní vodu, 
  • Velejemný sprchový a koupelový gel, 
  • Výjimečný ochranný pleťový balzám, 
  • Ideální regenerační krém na ruce, 
  • Zvláčňující jemné rostlinné mýdlo, 
  • Balzám na rty.

Říkám vám na rovinu - budu se opakovat. A to v tom, že ty produkty všechny prostě neskutečně krásně voní!!! Závislost level milion... Tak jdeme na to :-)

Toaletní voda - velice mě překvapila svoji vůní, která je na jednu stranu hezky jemná, ale na druhou stranu je intenzivní a opravdu ji cítíte i za nějakou tu hodinu. Není to žádná "mýdlová" vůně! Nečekala jsem ani trochu, že z ní budu takhle nadšená. Ze všech produktů z Lípy co mám, je právě toaletka největší překvapení a já si ji zamilovala.

Velejemný sprchový a koupelový gel - prostě klasika od Manufaktury. Krásná vůně, která v koupelně vydrží, ale vydrží i na pokožce, která je příjemně provoněná. Nikterak nevysušuje a hezky pění. Úspěch zaručen!

Výjimečný ochranný pleťový balzám - tento balzám je jako stvořený i do tohoto nečasu. Je ideální pro suchou pokožku a pro ochranu pletí v nepříznivém počasí. Chrání pleť před dehydratací a chladem. Já, jako sušenka, velice oceňuji. Krém je hezky hutný, ale nedává pocit mastnoty. Dobře se vstřebává a vůně prostě nádherná. Opět tleskám pumpičkovému aplikátoru, který u Manufaktury prostě miluju.

Ideální regenerační krém na ruce - další krém do sbírky :-) Nicméně tento jsem vypotřebovala už na podzim. Mohu prozradit, že je velice jemný, rychle se vstřebává a není mastný. Já na zimu preferuji spíše mastné a hutné, takže proto se po tomto zaprášilo hned :-)

Zvláčňující jemné rostlinné mýdlo - nevěděla jsem, zda ho mám mít v prádle nebo ho dát do koupelny (jasně že opět kvůli vůni!). Tak jsem koupila druhé a bylo po problému :-D Jedno mám v šuplíku s prádlem a druhé už dosluhuje v koupelně. Mýdlo si oblíbil jak manžel, tak Filípek.

Balzám na rty - balzám je příjemný na rtech, ale není nijak extra mastný (respektive nemám pocit, že by promazával s vysokou intenzitou). Ale na běžné denní nošení a přetření rtů je moc fajn a rozhodně se neztratí!

A teď něco z mužského pohledu! Manžel měl možnost vyzkoušet také novinku a to Limitku s Letadýlkem a s bylinným komplexem! A jak přípravky viděl on?

Toaletní voda - velice příjemná, elegantní, mužská (a pro mě i sexy!). Osobitý design a solidní výdrž (na to, že je to toaletka, a ne parfém). My oba jsme byli vůni velice překvapeni - je fakt krásná!

Sprchový gen a šampon 2v1 - opravdu mužně voní, takže jsem se s ním já nesprchovala :-D Ale vůně je velice příjemná, gel hezky pění , takže palec nahoru!

Balzám po holení - opět super pumpičkové balení (manžel byl překvapen a následně i nadšen!). Balzám je texturou gelový a pleť po nanesení neštípe a příjemně voní. Plusem je, že obsahuje panthenol (ten právě zklidňuje podrážděnou pokožku holením) a kyselinu hyaluronovou. Konečně budeme doma věčně mladí oba :-D

Silný černý čaj - přiznám se bez mučení, dávám si ho i já, protože černý čaj miluju. A tento je teda skvělej! Obsahuje mmj. i černý pepř (fakt tam jsou kuličky!) a chmel (jásat teda můžou i pivaři). Takže je, řekla bych, fakt takovej "mužnej" :-) Nádherně voní a chuť je výrazná, zajímavá a neobvyklá. Rozhodně musíte vyzkoušet!

Teď před Vánoci rozhodně navštivte některou z prodejen Manufaktura. Nejen, že můžete vybrat krásné dárky ve stylovém balení, ale kromě kosmetiky pro NI i pro NĚJ, můžete pořídit další ryze české tradiční výrobky a to např. ozdoby na stromeček, dekorace, svíčky nebo třeba krásné dřevěné "retro" hračky pro děti!