MILUJETE-LI ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL, TAK BIOOO JE TO PRAVÉ!

08.11.2017

Jak už jsem kdysi psala, nejsem žádná "zarytá" bio matka, která musí mít vše v bio kvalitě (nicméně takové matky samozřejmě neodsuzuju!). Ale pokud se ke mně dostane něco opravdu kvalitního a navíc je to bio, tak proč ne :-) Natrefila jsem na jeden velice sympatický obchod, který nehlásá, že je bio, ale že miluje zdravý životní styl a vše co s ním souvisí. Představuji Vám BIOOO!

Na jediném místě naleznete vše, co souvisí se zdravým životním stylem. Bio a přírodní kosmetika pro každodenní krásu, ekologická drogerie pro čistou a útulnou domácnost, biopotraviny a potravinové doplňky pro zdraví, svíčky, čaje, vonné tyčinky, kosmetické doplňky, lůžkoviny z ovčí vlny, knihy, Bachovy esence, potřeby pro domácí mazlíčky... To vše je BIOOO. V Praze má prodejnu v OD KOTVA, kde má dokonce i BIOOO Market! 13.11. otevírá další pobočku v "mém" Brně v OD Centrum, jupííííí!!! Už se tam moc těším :-)

A co jsem od BIOOO vlastně měla a jak jsem byla spokojená?

Osvěžovač vzduchu - interiérové vůně mám celkově ráda. Buď si doma ráda zapálím svíčku - což se dvěma dětmi lze jen, když už spí, nebo využiji právě těchto vůní/osvěžovačů vzduchu. Já vyzkoušela Aroma difuzér Hřejivý pocit. A můžu říct, že pro toto roční období je to ideální! Snoubí se zde sladká/ovocná vůně s kořeněnou a aspoň mně evokuje tato vůně Vánoce, které se nezadržitelně blíží :-) Mmj. vůně vydrží relativně dlouho - rozhodně dýl než svíčky :-D Takže určitě vyzkoušejte. Jaké mají difuzéry aktuálně k dispozici najdete zde:https://www.biooo.cz/bio-domov/interierove-vune/difuzery/? 

Kartáč na dětské vlásky - miluju ho!!! Tento dřevěný kartáč s ultra jemnými štětinkami je jemnější než cokoli, co si umíte představit. Já jsem z něj nadšená jak blázen - což je asi poznat :-D Pro Filípka jsem tehdy kupovala klasický dětský kartáč, u kterého jsem si řekla "Páni, ten je jemný". Ale oproti tomuhle je to rejžák, jako fakt! Pokud máte miminko nebo jej čekáte, tento kartáč určitě pořiďte. Nebudete litovat.

Dětská zubní pasta - Filda si ji hned oblíbil. Já ji přirozeně vyzkoušela jako první, že :-) Abych věděla, co malému dávám. A velmi mile mě překvapilo, že není přeslazená, jako kdejaká "Perlička". Má velmi jemnou nasládlou jahodou příchuť, takže dítě si s ní vydrží zoubky čistit, a zároveň rodič nemá pocit, že dítěti v puse vybuchla cukrová bomba. Pastu najdete tady: https://www.biooo.cz/detska_zubni_pasta_coslys-p-7527.html? 

Krém na opruzeniny - když jsem poprvé krém vyzkoušela, tak mi do dlaně tak nějak vyhrknul :-D Nečekala jsem, že bude tak "tekutý", jelikož jsem zvyklá na hutné krémy. Bude to nejspíš tím, že je to vlastně kombinace olivového oleje a roztoku vápníku. Spojení těchto dvou látek se již tradičně využívá pro čištění a ochranu citlivé dětské pokožky v případě zarudnutí či jakéhokoliv podráždění. Složení je dále obohacené o včelí vosk či meruňkový olej. Krém jemně voní po meruňkách a bude tak vonět i prdelka vašich dětí :-))) A bude i krááásně jemná! Určitě stojí za vyzkoušení. Zakoupit jej můžete zde: https://www.biooo.cz/kojenecky_krem_proti_opruzeninam_merunka_bebe_coslys-p-7514.html? 

Dětský lip balm - tento ochranný a zjemňující balzám na rty nesmí chybět v mé tašce. Filí si zvykl, že mu rty natírám vždy když jdeme ven a sem tam mu ho máznu i okolo nosíku :-) Balzám obsahuje velké množství přírodních olejů, které o rty dětí nadstandardně pečují. My bez něj nedáme ránu :-) Pokud jej chcete také, k dostání je zde: https://www.biooo.cz/balzam_na_rty_baby_mild_dr_bronners-p-6119.html? 

Obchod BIOOO si oblíbíte stejně jako já, řekla bych. Já se hlavně těším na opening brněnské pobočky 13.11. v OD Centrum a jsem strašně zvědavá, co vše prodejna bude nabízet a co vše pořídím :-D