MilujuBIO - OTESTOVÁNO!

22.08.2017

Od společnosti MilujuBIO mi přišel balíček s dekorativní kosmetikou Couleur Caramel, tělové mléko a pleťový krém zn. Urtekram a toaletní pečující voda pro miminka zn. Alphanova Bébé. A jak všechny produkty obstály?

Dekorativní kosmetika Couleur Caramel

Když jsem uviděla, co vše skrývá balíček s výrobky zn. Couleur Caramel, tak mi bylo jasné, že si nemohu nechat produkty jen pro sebe a musím zapojit i své kamarádky-kolegyně :-) Udělaly jsme si takovou pěknou "beauty-polední pauzu" a myslím, že se ani jedna z nás nenudila!

Obsah balíčku:

  1. Řasenka Lengthening Mascara 
  2. Lesk na rty (odstín č. 813)
  3. Lak na nehty 
  4. Troje oční stíny
  5. Sada na obočí
  6. Pudrové kuličky - rozjasňovač
  7. Korektor

A jak testované výrobky dopadly?

ŘASENKA - sama o sobě se příjemně nanáší, hezky odděluje řasy a textura je také příjemná. Nicméně se navečer začala trošku drolit a pod očima byly šmouhy. Ale je možné, že zapracovala ta úmorná vedra, takže určitě vyzkoušíme i za chladnějšího počasí :-)

LESK NA RTY - ten jsme si zamilovaly všechny. I odstín "padl" všem, barva krásně držela, lesk nevysušoval, rty byly pěkně hebké. Takže toto byla trefa do černého!

LAK NA NEHTY - zde opět obrovská pochvala. Kromě naprosto boží růžové barvy (pro léto ideální!) lak dobře kryl (i po první vrstvě) a co je hlavní - DRŽEL! Zvládl i práci v hřebčíně, neustálé mytí rukou, nádobí apod. Takže opět super!

OČNÍ STÍNY - všechny tři stíny, co jsme dostaly, se shledaly s pozitivním ohlasem. Nejen, že barvy byly moc pěkné, ale příjemně se nanášely, nedělaly "čárky" na očních víčkách a držely po celý den na místě. Můžeme tedy opět doporučit :-)

SADA NA OBOČÍ - kromě mě vyzkoušely výrobek všechny tři kolegyně. Já mám microblanding, takže jsem upravit obočí nepotřebovala. Ale holky byly nadšené. Sada obsahuje 3 různé odstíny, takže si vybere opravdu každá a obočí lze i pěkně vystínovat - když se to umí :-) Sada obsahuje mmj. i štěteček na rozčesávání obočí a super šikmý kartáček na stíny, který je pro precizní úpravu nutnost. Za nás palec nahoru!

PUDROVÉ KULIČKY - ROZJASŇOVAČ - co dodat k tomuto výrobku. Opravdu rozjasní tvář :-) Kuličky jsou jemně třpytivé, takže po aplikaci na líčka háží pěkné "odlesky". Jen barevné složení bylo na nás světlejší, než bychom si normálně vybraly. Kromě jedné z nás jsme všechny tmavší typy :-) Ale aspoň Anetka si kuličky mohla užít :-)

KOREKTOR - tady je to asi taková klasika. Ideální věc, pokud máte nějaký pupínek/flíček na tváři, který potřebuje kamufláž :-) Aplikujete na "postižené" místo (stačí vklepat bříškem prstu), dáte make-up a je to :-)

Konečný verditk? DOPORUČUJEME!

A tady se můžete podívat na pár fotek z testování :-)

A co se týká posledních tří produktů, tak oba krémy zn. URTEKRAM jsem dala na vyzkoušení mamince. Má hodně citlivou pleť a jelikož oba krémy jsou vhodné pro miminka a ten pleťový navíc obsahuje zinek, který je léčivý, tak jsem si řekla, že jí bude prospěšnější :-) A dětskou vodu ALPHANOVA BÉBÉ jsem samozřejmě vyzkoušela na Filím, ale i na sobě :-D

BABY ZINKOVÁ MAST & BABY TĚLOVÉ MLÉKO  - upřímně, měla jsem ze začátku strach, jak to dopadne. Maminka obvykle jakékoli krémy špatně snáší a osype se, nebo se jí na obličeji udělají suchá svědivá místa, která se pak loupou. Tak jsem čekala, s čím příjde... Ale maminka přišla nadšená, že krém je super, že má po něm jemnou pleť a že jí její stávající zarudnutí bledne :-) Pravda - po aplikaci měla na tváři jakoby bílý film, ale ten se po chvíli vstřebal (to ten zinek). Každopádně krém zabral a nenadělal žádnou paseku! A tělový krém si také pochvaluje. Pokožku má po něm hezky hydratovanou, hebkou a vláčnou. Takže u maminky test prošel na výbornou!

TOALETNÍ PEČUJÍCÍ VODA - u Filípka ji využívám k očištění pleti a při tvorbě účesu - resp. číra :-D A také se po aplikaci na mokré vlasy snáze rozčesávají. Takže tuto vodu lze použít několikery způsoby :-) Záleží na vás, který si vyberete. Žádný nebude špatný!