MON EVIDENCE… SEZNAMTE SE

30.11.2018

Krásný den, holky :-)

Když mi přišel balíček z YVES ROCHER s novinkou Mon Evidence, tak jsem byla zvědavá hlavně na tu vůni. Já jsem teda vždy kupovala parfémy v parfumeriích, a nějak mě ani nenapadlo kupovat je třeba v prodejně jako je Yves Rocher apod. A musím říct, že jsem svůj názor předhodnotila!

Předně musím, jako ostatně vždy, vyzdvihnout a moooooc pochválit balení. Resp. ten krásný vnitřek. Vždy v balíčku najdu něco navíc! Jednou je to sklenička s čerstvou mátou a limetkama, pak rostlinka k zasazení nebo zdravá semínka "superfoods". A tentokrát to byla krásná nádoba plná sušených okvětních lístků damascénské růže zvýrazněné esenciálním olejem. Prostě dokonalost...

A co vše obsahoval tento balíček? Našla jsem v něm: 

  • Parfémovanou vodo Mon Evidence 50ml, 
  • Miniaturu Mon Evidence do kabelky, 
  • krém na ruce Mon Evidence.

Parfémovaná voda Mon Evidence je krásně svěží, jemně květinová s citrusovým podtónem. Tato vůně vám dobije baterky! Je tak příjemná! A není divu, protože její složení je opravdu skvostné.

Složení: Damascénská růže z Turecka, Pačuli z Indonésie, Vanilka z Madagaskaru, Mandarinka z Brazílie a Itálie.

Co mě hodně baví a čemu tleskám je to, že vnější papírový obal pochází z výsadby lesů, který YR dělá Uzávěr flakonu je z jasanového dřeva a obojí je recyklovatelné.

Miniaturka se perfektně hodí do každé kabelky. Takže když jdu nějak ven a nechce se mi tahat velká kabelka, tak do malé dám tuto miniaturku a mám svoji oblíbenou vůni hezky po ruce a mohu se kdykoli ovonět :-)

A krém na ruce je už jen třešnička na dortu. Vychází z vůně parfému, takže je decentně květinová. Krém není nikterak hutný. Je spíš jemný, takže si ho nechám na jaro/léto :-)

Tento boxík se prostě povedl a já strašně moc děkuji YVES ROCHER, že mě takto krásně zásobují!

A malý tip pro vás: kromě toho, že má letos YR fenomenální adventní kalendář, tak mrkněte na libovou Vanilkovou limitku! A už jsou v prodeji i Vánoční limitky - Červené jablko a Zlatý čaj!