NEJVOŇAVĚJŠÍ PÉČE NA SVĚTĚ

14.11.2017

Vyzkoušela jsem už relativně dost dětské kosmetiky a můžu říct, že po rozbalení výrobků od TRUDI BABY jsem myslela, že padnu... Tak nádherná a jemná vůně, která se z krabiček a lahviček linula - to jsem prostě nezažila.

A které výrobky mě tak nadchly? 

  • Jemné dětské tekuté mýdlo s květinovým medem, 
  • Dětské šamponové mléko s květinovým pylem, 
  • Hypoalergenní kojenecký ochranný krém s výtažky z kosatce a fialky, 
  • Čistící vlhčené ubrousky desinfekční, 
  • Čistící vlhčené ubrousky s květinovým nektarem.

Jemné dětské tekuté mýdlo s květinovým medem & Dětské šamponové mléko s květinovým pylem - čas koupání....čas jen můj a Kubíčka 💙 Tento náš rituál prostě miluju a hodně mi ho zpříjemňují pomocníci z TRUDI BABY. Mýdlo i šampon jsou ultra jemné a nádherně voňavé. Díky složení jsou vhodné i na denní použití, i když já zatím koupu 1x za 2-3 dny kvůli sušší pokožce.

Hypoalergenní kojenecký ochranný krém s výtažky z kosatce a fialky - této voňavý krém používám jako prevenci proti opruzeninám. Krém je z řady Nature. Kubíček má zatím prdelku jako broskvičku, takže jásám, jásám!

Čistící vlhčené ubrousky desinfekční - na to, že jsou dezinfekční, musím opět /trapně/ zmínit vůni. Ubrousky používám na cesty - ideální, když si Filí zašpiní ruce z venku na procházce. Určitě je lze použít doma např. na utření jídelního stolečku, ale to mi přijde škoda :-D

Čistící vlhčené ubrousky s květinovým nektarem - používám během každého přebalování. Na té vůni jsem se stala závislá. BOŽSKY VONÍ!!! Ubrousky jsou krásně hebké, a vůně mi na rukou zůstává ještě dlouho po přebalování.

No já jsem z produktů Trudi Baby NAPROSTO NADŠENÁ a moooooc doporučuji!!!

Trudi Baby je italská značka, která si zakládá na vysoké kvalitě svých výrobků, které: Obsahují přírodní výtažky (květinový pyl, včelí vosk, med, květinový nektar, mateří kašička, propolis, bambucké máslo, bisabolol, esenciální oleje, kokosový olej, oxid zinečnatý), Jsou jemné a delikátní (vhodné pro každodenní použití i u těch nejmenších), Jsou bez chemie (výrobky neobsahují barviva, parabeny ani petrochemické deriváty), Respektují životní prostředí.

Firma nabízí opravdu komplexní péči. V jejich sortimentu najdete: Dětské krémy, Koupelová a čistící mléka, Dětské šampony, Balzámy a oleje, Tekutá mýdla, Čistící ubrousky, Dětské pleny, Přebalovací podložky, a jako "bonus" můžete zakoupit i Dárkovou sadu.

Já si výrobky naprosto zamilovala a už nechci pro svoje chlapečky jiné 💜

Na výrobky, které firma nabízí, se mrkněte zde: https://www.trudi-baby.cz