NIVEA rulezzz!

20.08.2017

Když mi dorazil tento voňavý balíček od NIVEA, tak jsem se nemohla dočkat, až vyzkouším každý produkt. A co na ně říkám?

Sprchová pěna - malina

Milovníci ovoce, a hlavně teda malin, přípravte se na voňavou bombu! Ale jen v tom dobrém smyslu :-) Se sprchovou pěnou jsem popravdě nikdy neměla zkušenost. Mám jen sprchové gely a oleje. Takže už jen toto byla pro mě novinka. Pěna se příjemně nanáší, opravdu moooooc hezky voní (ne nijak vtíravě nebo tolik, aby z vůně bolela hlava), a po sprše máte pokožku jemně provoněnou a hladkou

Takže pokud jste ještě nevyzkoušeli tuto pěnu, určitě stojí za to si ji koupit! NIVEA vytvořila 2 vůně - malinu a citrony. 

POZOR - jedná se o letní limitovanou edici! Takže rychle, než zmizí! :-)

Foto: FB NIVEA
Foto: FB NIVEA

Tělové mléko - třešňový květ

Tuhle novinku si zamilujete. Jak je u tělových mlék NIVEA dobrým zvykem, a řekla bych, že i standardem,  i toto se lehce roztírá, rychle se vstřebává, zanechává pokožku hebkou, hydratovanou a krásně voňavou. 

Tento výrobek u mě splňuje na 100% to, co od tělového mléka očekávám a věřím, že budete spokojeni i vy! 

NIVEA právě toto léto přišla s novými tělovými mléky, tak neváhejte a vyzoušejte je! Můžete si vybrat z těchto vůní: sladká vanilka, smyslná růže, svůdná třešeň, odvážné kakao. 

Foto: FB NIVEA
Foto: FB NIVEA

Deodorant Fresh Me Up

Poslední letní limitka, kterou jsem mohla vyzkoušet, byl deodorant Fresh Me Up. Jsou k dispozici ještě další dvě vůně, a to Flower Time a Hello Sunshine. Každopádně ten, který jsem zkoušela já, byl super. Voněl opravdu "fresh", neboli svěže. A to mám ráda.

Musím říci, že po aplikaci mi v podpaží zůstaly bílé flíčky. Nicméně po chvilce se samy vstřebaly a zmizely! Takže radím - vydržet chvilku, než se oblečete a bude to v pohodě! :-)

Co je ale opravdu velkým PLUS je to, že jsem se po celý den skutečně nepotila. I v těch strašných vedrech jsem necítila žádný diskomfort, žádný zápach a kupodivu ještě večer jsem cítila v podpaží jemnou vůni deodorantu. Takže opravdu FUNGUJE!!!

Foto: FB NIVEA
Foto: FB NIVEA

Za mě tedy se všemi výrobky naprostá spokojenost a určitě stojí za to je vyzkoušet! 

Zakoupíte je např. v síti drogerie DM, nebo na notino.cz.