NOVINKY OD VICHY

21.06.2019

Ahoj krásky :-)

Předpokládám, že Vám značku VICHY nemusím nijak zvlášť představovat. Ale jen tak pro zajímavost - mineralizující termální voda Vichy pramení v hloubce 4000m ve vulkanickém francouzském regionu Auvergne. Věděly jste to? Ale teď zpět k tomu, co Vám tu chci napsat :-)

Už jste zaregistrovaly, že Vichy uvedlo na trh další dvě novinky? Jsou jimi Vichy Minéral 89 péče o oční okolí a minerální make-up Minéral Blend. Obě dvě novinky můžete koupit např. na e-shopu LEKARNA.CZ, kde já osobně velice ráda nakupuji, protože zde mají často super slevy, poštovné za 29Kč (nebo v případě větší objednávky se neplatí poštovné vůbec), nebo mají někdy i dopravu zdarma. Ale zpět k novinkám.

Vichy Minéral 89 péče o oční okolí - tento gelík v luxusní skleněné lahvičce s pumpičkou má za úkol vyhladit oční kontury, rozjasnit a hydratovat oční okolí, působit na tmavé kruhy pod očima a posilovat kožní bariéru očního okolí. Obsahuje 89% mineralizující termální vody Vichy, kyselinu HA a kofein. A jak to vidím já? Gelík vklepávám do očního okolí každé ráno a večer a musím říct, že po cca měsíci používání mám pocit, že moje oční okolí působí víc odpočatě a svěže. Ohledně vrásek a jejich mizení to chce trochu více času, ale dávám tomu velké šance :-) Gel je opravdu velice příjemný, jemně chladí, nelepí a hezky se vstřebává. Já jsem spokojená :-)

Vichy Minéral Blend (odstín 03) - jedná se o přirozeně krycí hydratační make-up na vodní bázi. Obsahuje také mineralizující termální vodu Vichy, kyselinu HA a minerální pigmenty a pleť nechává dýchat. Vybrat si můžete z 5ti odstínů. Je vhodný pro všechny typy pleti. I moje suchá pleť s ním byla spokojená :-) Já tedy pod make-up dávám vždy i krém. Make-up nanáším rukou, protože mi lehoučkou konzistencí připomíná spíše BB/CC krém. Krásně se roztírá, pleť hezky sjednotí, ale pupínky nezakryje. Pro mě je ideální, protože já na pupínky nijak extra netrpím a v létě mám pleť relativně hezkou. Takže pleť je po něm hezky sjednocená, hydratovaná a na pleti mi vydrží až do večera. Pokud mám před sebou "perný den", tak ještě zapudruji a zafixuji. Ale jinak je s ním práce asi na 2 minuty :-)


Tyto novinky mě nadchly a jsem moc ráda, že jsem je mohla vyzkoušet.

A co vy - zaujaly Vás novinky? Máte se značkou VICHY zkušenost? Napište mi :-)