NOVINKY U BEPANTHENU

07.12.2017

Nedávno jste si mohli přečíst recenzi na mou stálici v oblasti péče o opruzeniny - Bepanthen Care mast. Objevila jsem a vyzkoušela i novinky, které Bepanthen má - Hojivý krém a Sensiderm krém. Jejich účinky si nemůžu nechat pro sebe :-)

Bepanthen Plus Hojivý krém - Tento krém jemně a příjemně chladí (tím zmírňuje bolest), udržuje ránu hydratovanou, podporuje hojení a omezuje množení bakterií. Má lehkou texturu, dobře se nanáší i vstřebává, nijak nelepí, nemastí a můžete ho omývat vodou. Využití je všestranné (není jen pro děti, ale i dospělí najdou způsob využití). Já ho natírám Filímu, když přijde s odřeninou (zatím žádné vážnější úrazy nebyly, naštěstí). U sebe jsem jej použila, když jsem se řízla při vykosťování masa, a taky když jsem se spálila o pánvičku při dělání palačinek. Teď to asi vypadá, že jsem hrozný kopyto v kuchyni, že? :-D Ale nejseeeeem!!! Fakt :-) To se holt někdy stane, nooo. Každopádně jsem ještě pátrala, na co všechno se dá krém použít (abyste byli informováni opravdu dostatečně), a uvádí se, že jej lze použít na různé druhy povrchových poranění, u nichž hrozí nebezpečí infekce: například na drobné řezné rány a odřeniny, oděrky, záděry, trhliny a praskliny pokožky (např. po epilaci, depilaci či tetování), u proleženin a otlaků nebo u malých chirurgických výkonů. Tento krém by neměl chybět v žádné domácí lékárničce!

Bepanthen Sensiderm krém - Tento krém má účinně bojovat proti projevům ekzému, ulevit od svědění a zarudnutí pokožky. Doma na ekzémy nikdo netrpí, ale já jsem jako malá měla atopický ekzém, takže prcky pořád sleduju, zda se jim někde něco "nechystá". Já mívám někdy v zimě náběh na atopii v loketních jamkách. Začne mě tam svědit, já se začnu škrábat a je to :-( Letos tomu nebylo jinak. Takže to byl ideální čas vyzkoušet Sensiderm :-) Krém je velice jemný - texturou mi připomíná spíše gel. Rychle se vstřebává a kůže mě přestala svědit. Preventivně jsem natírala 3x denně a úplně v pohodě. Nerozjelo se mi to. Když cítím svědivý pocit, rychle natřu a mám klid. Krém používám i na štípance :-) Na tomto krému je fajn, že přirozeně obnovuje ochrannou kožní bariéru, hydratuje a regeneruje, lze ho používat dlouhodobě a je vhodný pro nejmenší děti, pro těhotné a kojící ženy. Takže pokud váháte, který krém vyzkoušet na ekzém, zkuste tento. U mě zabírá, takže budu držet pěsti, aby fungoval i u vás :-*

Pokud jste dočetli až sem, tak mám pro vás SUPER INFORMACI :-) 

Jak jsem říkala, nakupuji tyto produkty v Chytré lékárně (mám ji naproti bytu :)) Nyní nabízí tzv. "VĚRNOSTNÍ KARTIČKU BEPANTHEN". A v čem je tak super? Stačí nakoupit jakékoli produkty od Bepanthenu za 1000Kč a získáte SLEVU 30% na další nákup produktů Bepanthen! A to se vyplatí :-)