PERSONALIZOVANÉ ŠPERKY? ANO, PROSÍM!

02.10.2017

Asi jako každá žena miluju šperky - ať už různé "bižu cetky", náušnice, náramky, korálky, hodinky, prstýnky... prostě na co si vzpomenete :-) Poslední dobou se staly módním hitem tzv. personalizované šperky. A já jsem moc ráda, že už je mám doma taky!

Nějakou dobu jsem už po špercích tohoto typu pokukovala. Trochu mě k tomu hnal i fakt, že jsem čekala druhé mimčo a chtěla jsem po jeho narození nosit něco, co bude s oběma mými chlapečky spjato. A nakonec jsem narazila na Lara´s bracelets...

Lara´s bracelets vyrábí ručně šperky na míru, s láskou a péčí, z různých přírodních kamenů, z jablonecké bižuterie, z pravé kůže či šňůrek. Vše kombinuje dle přání s různými přívěsky a aplikacemi z bižuterie, chirurgické oceli, stříbra nebo zlata. Takže si stačí opravdu vymyslet, jak byste si váš náramek představovali, a za několik dní jej můžete s hrdostí a láskou nosit.

Mně se na první pohled zalíbily jednoduché šňůrky s kovovými aplikacemi a monogramem = personalizací. S majitelkou jsem se během jednoho odpoledne domluvila na barvách šňůrek, co jak chci udělat, jakou potřebuji velikost. Byla to záležitost chvilky a do týdne jsem je měla doma. Když jsem balíček otevřela a šňůrky jsem si dala na zápěstí, tak mě to úplně dojalo (no joooo, cíťa po porodu!)... Na svých náramcích mám srdíčko s iniciály svých dvou chlapečků, pak korunku (jsou to mí malí princové) a srdíčko (lásky mého života) F&J 👑💙Je to sice "minimalistický" šperk, ale na druhou stranu - hodně osobní. Zamilovala jsem si je natolik, že si neumím představit, že bych je sundala :-D Je to fakt závislost! Ty tři drobné šňůrky prostě miluju - a myslím, že je to proto, že pro mě mají hluboký význam, spojení s rodinou, s mými dvěma chlapečky. A o to přesně u personalizovaných šperků jde.

Jak jsem psala, Lara´s bracelets nevyrábí jen "ty šňůrky", ale i různé náramky s korálky z přírodních kamenů atd. Takže mám samozřejmě i tento druh náramku, že :-) Nosím ho u hodinek a myslím, že to vůbec nevypadá špatně. Mrkněte na fotky, třeba někoho inspirují!

Pokud si budete chtít objednat nebo se prostě jen podívat co vše nabízí, najděte si jejich FB stránku Lara´s bracelets, nebo IG profil @laras_bracelets.