PLENKY MUUMI BABY - OTESTOVÁNO!

17.08.2017

Pro Filípka jsem dostala na testování plenky MUUMI BABY od společnosti Intome Group + přebalovací podložky HELMI BABY. Pojďme se podívat, jak plenky a podložky obstály! 

Co se Filípek narodil, jsem používala pouze jednu značku plenek, které mu sedly a vyhovovaly. Nikdy naštěstí netrpěl na opruzeniny, takže jsem neměla důvod zkoušet jiné plenky.

Nyní se k nám dostaly na testování plenky MUUMI BABY od společnosti Intome Group. Na plenkách se mi od začátku líbilo to, že jsou vyráběny ve vysoké kvalitě, s ohledem na životní prostředí a jsou mimořádně přizpůsobivé

Filípek nyní váží 13,5 kg. Na testování jsme dostali plenky vel. 4 (7-14 kg) a 6 (12-24 kg). Už na první pohled se mi líbil design plenek - kreslení "mumínci" jsou fakt roztomilí :-) Jako první jsem vyzkoušela vel. 4 - a to hned na noc - takže se vlastně jednalo o zátěžový test :-D Zpočátku se mi zdálo, že jsou plenky nějak malé (přece jen Filího váha je hraniční s váhovým omezením plenek). Bála jsem se, co bude ráno...ale plenky to zvládly na jedničku! Byly sice pěkně plné, ale neprotékaly a pěkně vše nasály, takže pokožka nebyla mokrá. Přes den měl Filí vel. 6 - a opět paráda. Plena zvládla ranní "nálož", nikde nic neuniklo, takže byla i maminka spokojená :-D

Oboje pleny využijeme na 100%. Ty menší na noc, větší přes den. Plenky jsou krásně měkké, jemné, mají vyšší pas (nebo aspoň oproti plenkám, co jsme doteď používali, je lem vyšší). Lepítka pěkně drží, boční pásy jsou perfektně elastické a vůbec netlačí. Stejně tak gumičky okolo nožiček neškrtí a přitom jsou hezky pevné a těsní.

Jaké další přednosti mají plenky MUUMI BABY?

  1. Nejvyšší hodnocení kvality od samotných spotřebitelů.
  2. Neobsahují žádné alergeny a jsou maximálně šetrné k pokožce.
  3. Jsou maximálně šetrné i k životnímu prostředí.
  4. Neobsahují žádné karcinogenní látky.
  5. Jsou vyráběné v bezpečném a kontrolovaném prostředí z certifikované BIO finské celuózy, bělené kyslíkem. 
  6. Jsou 100% bez chloru a jsou hypoalergenní.
  7. Jsou vyvinuty ve spolupráci se specialisty na kožní nemoci.
  8. Mají biologicky rozložitelné obaly.

A kde plenky zakoupíte? V Brně i v Praze lze pleny zakoupit např. prostřednictvím služby rohlík.cz. Jinak plenky zakoupíte i zde: 

https://intomegroup.cz/distribuce.html

Na webu https://www.intomegroup.cz je možné získat informace o tom, kde je zboží možné zakoupit, jak zažádat o zaslání vzorků zdarma, jaká je cena zboží v případě přímého prodeje od společnosti Intome Group,... Na vyžádání zasílají také newslettery s novinkami a informacemi pro maminky

Navštivte také facebookové stránky  "Muumi Baby cz/sk" (https://www.facebook.com/mumincivplenkach/?fref=ts) nebo instagram Muumi baby - mumínci v plenkách   (https://www.instagram.com/mumincivplenkach/).

Shrnuto a podtrženo - já jsem s plenkami VELMI SPOKOJENÁ  a už se těším, až vyzouším tzv. walkery (plenkové kalhotky) a vlhčené ubrousky HELMI BABY.

A abych nezapomněla - vyzkoušeli jsme i přebalovací podložky HELMI BABY! A opět spokojenost. Jsou oproti těm, co normálně používám, silnější a pevnější. Jsou krásně měkké, savé a mají vodotěsný podklad. Takže za mě palec nahoru!