PŘEBALOVACÍ TAŠKA SKIP HOP

09.04.2018

Když jsem ke kočárku Gmini Grand vybírala přebalovací tašku, tak jsem věnovala pozornost tomu, aby byla dostatečně prostorná, omyvatelná, barevně ladící (samozřejmě), aby měla dostatečné množství kapes a aby byla i cenově přijatelná. Našla jsem SKIP HOP NEO TOTE BLACK/CAMU z KAŠPÁREK-BABY.CZ.

Tato přebalovací taška byla trefa do černého. Vlastně do černo - maskáčového :-) Výše uvedené vlastnosti s přehledem splňuje. A v jednom ohledu i překračuje moje očekávání - a to v její neskutečné prostornosti! Já nepochopím, co všechno dovnitř dokážu dát! První zátěžový test byl v porodnici. Do tašky jsem dokázala dát naprosto vše pro miminko:

  • hromadu plínek,
  • přebalovací podložky,
  • osušku,
  • oblečení,
  • vlhčené ubrousky,
  • látkové pleny,
  • plyšáka,
  • zavinovačku,
  • dětskou kosmetiku.

Zdá se to až nemožné, že? Kdyby mi to někdo řekl, tak prostě neuvěřím. Každopádně nyní v běžném provozu v ní standardně nosím plínky, přebalovací podložku, kosmetiku (tu mám ve speciální malé taštičce), náhradní oblečení, vlhčené ubrousky, menší láhev s vodou, větší láhev s vodou na UM, kelímek s UM, látkovou plenku, kapesníky. A když jdeme ven, tak i láhev s pitím pro Filípka a svačinu. To je takový náš standard. Trochu jsem si odvykla mít s sebou zase přebalovací tašku, co už Filípek ťape sám a v kočárku nejezdí. Ven jsme chodili už jen s batůžkem (mmj. SKIP HOP ZOO - naprosto parádní záležitost).

Když se na tašku podíváte, tak vám neunikne kvalitní zpracování a pěkné, kovové doplňky. Oceňuji kovové capičky na spodku tašky. Když ji položíte na zem, tak ji nemáte hned zašpiněnou. Součástí tašky je skládací přebalovací podložka (lehce omyvatelná, když se stane nehoda) umístěná v zadní "kapse" a sympatická malá taštička ve stejném designu jako je taška, ve které mám dětskou kosmetiku. Taška má i přední kapsu na zip, pak samozřejmě boční kapsy (já do nich dávám láhve s pitím, nebo takové ty věci, co musím mít hned po ruce, jako kapesníky a v zimě rukavice). Vnitřní prostor je velkorysý a skýtá 2 velké kapsy. V jedné mám plínky, ve druhé přebalovací podložku. Tašku lze nosit na kočárku tak, jak ji mám já, nebo jednoduše přes rameno. Má dokonce i vypolstrovaný ramenní popruh. Ten já ale nepoužívám.

Já jsem s touto taškou nadmíru spokojená a mohu ji s čistým svědomím doporučit každé mamince :-) Taška stojí 1.990 Kč, ale s kódem MOMMY15 máte krásnou slevu 15% na veškerý sortiment na www.kasparek-baby.cz!

Jinak e-shop kasparek-baby.cz nabízí plno dalších skvělých přebalovacích tašek, z nichž by se vám mohly líbit třeba tyto: