PRÉMIOVÉ PAMPERS. ANO ČI NE?

25.06.2018

Plínek mi pod rukama prošlo už fakt hodně. A to jak klasické, co koupíte v kdejakém hypermarketu - Pampers, Happy Baby, ty z Tesca či Alberta, tak další (hlavně ekologické), které koupíte buď jen přes e-shop či ve specializovaných prodejnách (Kolorky, Baby Charm, Muumi Baby, ...). A protože se mě na instagramu často ptáte právě na Pampersky, tak jsem se rozhodla Vám napsat na ně svůj názor.

Pampers Prémium byly mojí volbou, když se narodil Filípek. Chtěla jsem nějaké opravdu kvalitní plínky a mmj. mi byly i doporučeny. Narazila jsem na ně ještě ke všemu ve slevě, tak jsem nakoupila asi 3 balení :-D Jsou totiž celkem drahé, a když mimču měníte plínku 10x denně, tak už korunky počítáte (tedy já aspoň ano - bohužel, nejsme milionáři :-)). Prémiové plínky jsem dávala asi do 3 měsíců (resp. jsem používala velikost 1 a 2), pak jsem tak nějak automaticky přešla na zelené Pampersky a teď Filípek střídá kalhotkové "pants" buď zelené Pampers, ty z Tesca nebo Muumi Baby. Prémiové jsem zatím neviděla, že by měli ve vel. 5 kalhotkové.

A jelikož jsem byla s Prémiovými Pampers s 5* ochranou spokojená, tak jsem je pořídila i teď pro Kubíčka, když se měl narodit. Velice oceňuji indikační proužek, který mi dá signál, že máme "naděláno" :-) Mimo to jsou plínky opravdu prodyšné, hodně pojmou (nebudí se mi pročůraný) a jsou na dotek krásně jemné. Jediné, co mi trochu vadí, je ta "síťka" uvnitř, která se na prdelku lepí, když máme "hnědý kód". Trochu mi uniká její důvod, existence. Ale Kubík v těchto plínkách nebyl nikdy opruzený (to se nedá říct o jiných, konkurenčních) a to je pro mě důležité. Kubík měl velikost 1, 2, i 3 (trojky používáme teď). Jsou kolem nožiček hezky pružné, nestahují, ale nepropustí. Jsou komfortní a perfektně sedí. Také mají ty menší velikosti pro novorozence vykrojenou část na hojící se pupíček - to je skvělé!

Jasně, nejsou to žádné EKO plínky. Takže pro maminky, které na toto dbají, to nebude. Opravdu záleží na preferencích každého. Jak jsem zmínila výše - plínky patří do té dražší kategorie, tak se vyplatí sledovat různé akce, slevy. A nakoupit je ve větším. Tak to dělám i já, a pak se modlím, aby mi z nich nevyrostl :-D

Snad jsem zodpověděla vaše dotazy a trošku vám plínky "přiblížila". Přikládám samozřejmě fotky plínek - jak samotných, tak na Kubíčkovi.

Plínkám a zdravým prdelkám ZDAR! :-*