PRO KLIDNÉ SPANÍ

02.08.2017

Nevím jak u vás, ale my máme na spaní už od narození pár vychytávek, bez kterých bychom se já i Filípek neobešli. Tady jsou :-) 

MONITOR DECHU BABY SENSE 5

Když jsem čekala Filípka a chystala jsem si výbavičku, tak jsem strávila celkem dost času hledáním toho nejlepšího monitoru dechu. Od kamarádek jsem měla nějaké tipy vč. recenzí, tak to bylo o něco málo snazší. Nakonec vyhrál Baby Sense 5! Zaujalo mě na tom mmj. to, že má dvě desky, které mohu použít buď dohromady do 1 postýlky, nebo mohu použít např. 1. do postýlky a 2. do kočárku (a "ovladač" si tak vzít s sebou). Používala jsem jej už v porodnici a doma do 15ti měsíců Filípka. Nyní čeká na druhého chlapečka :-)


CHŮVIČKA PHILIPS AVENT SCD580

Dalším pomocníkem k nezaplacení je chůvička Philips Avent SCD580. Líbí se mi na ní to, že hraje několik ukolébavek (buď 1 zvolenou stále dokola po určitou dobu, nebo mix), svítí ve tmě (má tlumené světlo, když jej zapnete), promítá na stěnu barevné hvězdičky a mráčky (obrazce se v různých sekvencích mění) a také mohu na dítě mluvit z jiného pokoje díky "vysílačce", kterou máme u sebe my, rodiče. Je to super pomocník, který nezklame!


LAPAČ SNŮ

Tento indiánský lapač snů jsme si dovezli z Vídně z vánočních trhů. Moc se nám líbil, i Filípkovi :-) Na tyto pověry, dá se říct, věřím, takže jej máme zavěšený na trámu  nad postýlkou, aby odchytával ošklivé sny, a malému se tak zdály jen ty krásné :-)


MUCHLÁČEK S DUDLÍKEM

Další věc, bez které se neobejde tedy hlavně Filí :-) Je to tzv. Cuddler od zn. Lodger, na kterém je přidělán dudlík. Malý vždy když je unavený, tak si dá dudlíka do pusinky a s tímto muchláčkem - já mu říkám "fufík" - si hraje, různě ho muchlá atd. Dokáže ho to neskutečně rychle uklidnit a následně i uspat. Je to takový malý zázrak, který funguje! A Kubíček bude mít samozřejmě taky :-)


HAJÁNCI

Posledními pomocníky pro klidné spinkání jsou tito dva hajánci. Béžový superměkký zajíček od Mamas & Papas, a pak pruhovaný Rabbit od Craftholic. Oba má strašně rád a musíme je brát vždy s sebou, když někam jedeme :-)