SALOOS - HYALURONOVÉ SÉRUM - OTESTOVÁNO!

17.08.2017

Na toto sérum jsem byla opravdu hodně zvědavá. Pojďte se podívat, jak jsem s tímto výrobkem spokojená...

Mám hodně citlivou pleť. A když mám testovat jakýkoli výrobek na pleť, tak mě přepadnou vždy obavy, abych si pleť nezničila. Nejinak tomu bylo i s tímto Hyaluronovým sérem od Saloos. Ale mé obavy byly naprosto zbytečné! Toto sérum jsem si naprosto zamilovala. Nejen, že moje pleť má po pravidelném používání krásný sjednocený tón, ale je neuvěřitelně hladká, sametově jemná, pevná a dokonale hydratovaná. Nevěřila bych, že  trocha séra dokáže takové divy

Setkala jsem se s názorem, že pleť je po aplikaci lepkavá. Musím říct, že pocit "lepkavosti" je asi tak 5 vteřin, než se sérum vsákne do pokožky :-) Déle opravdu NE! Nejspíš to bude i gelovým složením. 

Příjemná je i aplikace - tím, že se jedná o sérum (gelová struktura), tak se aplikuje pomocí pumpičky. Tudíž vás nečeká žádné "matlání se" v krémech. 

Já jsem ze séra nadšená a stalo se jedním z mých "MUST HAVE" tohoto léta!

Sérum můžete koupit např. zdehttps://www.saloos.cz/cz/eshopy/#text 

A jak popisuje výrobek přímo Saloos?

Výrobek je jedinečným koktejlem účinných látek pro celkové omlazení pleti.
Obsahuje vyvážený komplex dvou druhů 100% kyseliny hyaluronové. Zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová působí na pokožku dlouhodobě, vysokomolekulární se stará o okamžitý účinek přípravku. Její nejvyšší možná koncentrace okamžitě hydratuje, vyhlazuje povrch pleti, aktivně působí proti vráskám a dokáže minimalizovat drobné jizvy. Chrání buňky před oxidativním stresem a působí proti podráždění pleti. Patentovaný anti-age komplex Fucocert dokáže podpořit regeneraci pokožky a vrátit jí svěžest i zářivý vzhled. Sérum má lehkou konzistenci a díky tomu se rychle vstřebává. Nanáší se ráno a večer na vyčištěnou pleť jako podklad pro další péči, kterou podporuje a současně neruší žádnou vůní.
Hyaluronové sérum Saloos je certifikovanou přírodní kosmetikou, kterou poznáte podle symbolu CPK. Vzhledem k výhradně přírodnímu složení ho výborně snáší všechny typy pleti včetně citlivé.