SOAPHORIA - VOŇAVÉ POTĚŠENÍ

08.09.2017

Bez obalu mohu říci, že od okamžiku, kdy jsem rozbalila balíček od zn. SOAPHORIA, jsem se prostě zamilovala... A proč? To vám prozradím v následující recenzi :-)

Čekaly na mě, resp. na Filípka (který výrobky testoval), celkem 3 výrobky. Byly to:

  • Balzám na tvář a tělo
  • Ochranný balzám proti opruzeninám
  • Masážní & koupelový olej na dobrou noc

Už jen obaly jsou pěkné, líbivé, jednoduché a také EKO! Ale to nejlepší se stejně skrývá uvnitř...naprosto neskutečná a voňavá bomba!!! Tu vůni prostě musíte zažít a jak tyto (a určitě i jiné) výrobky jednou vyzoušíte, nebudete chtít jiné - jako fakt! Kdyby mi to nebylo blbý, tak bych balzám i olej používala sama :-D No chudák Filípek by o ně přišel... Ale neee, nejsem krkavčí matka a nechala jsem mu je (i když s velkým sebezapřením).

Ale abych se vrátila k recenzi a napsala i něco víc konstruktivního :) Takže:

Balzám na tvář a tělo 

Balzámem natírám Filímu obličej vždy ráno,  nebo když se dopoledne chystáme ven. Je lehké textury, ale i tak pěkně kůži "promastí" a vyživí. Má po něm krásně heboučký a voňavý obličejík. Úplně k zulíbání :-) Balení je velice sympatické, vejde se do každé kabelky. Takže ho mám často s sebou - kdyby bylo potřeba.

Ochranný balzám proti opruzeninám

Zde je použití asi celkem jasné - ano, vždy po přebalování Filímu natřu "plenkové partie" :-) Opět - balzám se krásně roztírá, nijak se "nemudle", hned se vstřebává a jak jinak - krásně voní. Filí naštěstí na opruzeniny nikdy netrpěl a ani při používání tohoto výrobku tomu nebylo jinak. Každopádně vás bude bavit opět snadná aplikace, jemná vůně a účinnost.

Masážní & koupelový olej na dobrou noc

Jak se říká - to nejlepší na konec :-) Tento olej je zázrak. Na koupání jsem jej zkusila ale jen jednou - a to proto, že mi je líto jím plýtvat do vody a raději ho používáme jako masážní olej před spaním. Krásně prcka zklidní, jemná vůně navodí tu správnou atmosféru na spinkání a v kombinaci s masáží a pohádkou je to prostě TOP uspávací rituál <3 

Soaphoria nabízí kompletní sortiment v oblasti péče o pleť, tělo, vlasy a o ty nejmenší. Jejich doménou je:

  • Ruční výroba
  • 100% rostlinné složky (výrobky neobsahují parabeny, jsou 100% vegetariánské a více než 90% z nich jsou vyrobeny z veganských surovin)
  • Eko balení (používají snadno recyklovatelné a opětovně využitelné materiály)
  • Ochrana zvířat (resp. to, že netestují výrobky ani ingredience na zvířatech)
  • Výroba s láskou :-)

Shrnuto a podtrženo - pokud ještě nemáte žádný výrobek značky SOAPHORIA, tak to hned napravte a navštivte buď jejich 2 prodejny v Praze (OC Chodov a Centrum Černý Most), nebo webové stránky www.soaphoria.cz, kde si vyberete nejen pro své nejmenší, ale jistě i pro sebe :-)