SPRCHOVÝ OLEJ? ANO PROSÍM!

04.12.2017

Nevím jak vy, ale já mám bohaté zkušenosti hlavně se sprchovými gely a mléky. Zkusila jsem dokonce už i sprchovou pěnu. Ale co mě mile překvapilo, byl sprchový olej - konkrétně Granátové jablko od SALOOS.

Na produktech s vůní granátového jablka si celkem ujíždím. Je to moje oblíbená vůně :-) A tak jsem se na toto testování moc těšila. Jen jsem byla zvědavá, jestli nebudu po tom oleji nějak moc zmaštěná :-D A víte co? Nebyla! Olej po nanesení na pokožku vytvoří něco jako emulzi, které sice nepění, ale krásně se po kůži roztírá. Olej je hodně aromatický, tak stačí troška do dlaně. Aspoň dýl vydrží :-))) Po sprše je kůže krásně jemná, vláčná, dostatečně hydratovaná, a právě díky granátovému jablku i regenerovaná. Tento olej též zvyšuje elasticitu kůže (příp. napomáhá k její navrácení). Což po porodu dokážu ocenit!

Já tento produkt hodnotím na výbornou! Doporučuji jej hlavně pro těhotné a ženy po porodu. Toto období je hodně náročné - kůže se nám "roztahuje do nevídaných rozměrů" :-D A leckdy není lehké po porodu ji dát zase "do kupy". Já požívala v těhotenství i krém s granátovým jablkem od Saloos a po porodu tento olej. A za mě fakt super. Určitě tento sprchový olej ocení i starší ročníky, které již nemají kůži jako za mlada.

Brzy budou Vánoce, tak tímto olejem překvapte třeba maminku nebo babičku :-)

A když už jsem u těch Vánoc, tak Vám dávám pár tipů na produkty, které si najdou místečko u každého člena rodiny - u manžela, tatínka, miminko, babičku... :-)