SVĚT DIVOKÝCH ZVÍŘAT

29.10.2019

Čtete si s dětmi doma? Jaké knihy volíte? Jen pohádky, nebo i nějaké naučné? Já objevila Svět divokých zvířat od DeAgostini, který má podtitul Hraj si a uč se a dá se koupit na novinových stáncích a v trafikách. A hned vám ukážu, proč by vám doma knihy z této edice neměly chybět.

Každá kolekce, kterou koupíte, obsahuje 2 zvířátka a 1 knihu. Kniha je krásně ilustrovaná a opravdu poutavá. Kromě pohádky, kterou najdete vždy na konci, se o daném zvířeti, kterému je kniha věnovaná, naučíte spoustu zajímavých i základních informací, jako např. kde žijí, co jedí, jak se chovají, kdo s nimi žije nebo kdo jsou jejich příbuzní. A jak jsem zmínila, ke každé knize patří i dvě figurky zvířat. Jedna je ta, o které kniha je, a další je z příběhu, který kniha ukrývá.

Filípkovi i Kubíkovi se knížky líbí a mají rádi, když jim je čtu, nebo se spolu díváme na obrázky. O figurkách ani nemluvím - ty jsou prostě boží, kvalitní, nezničitelné a nááádherně zpracované! Však posuďte sami podle fotek :-)

My máme doma už knížky tři: 1. Lev, 2. Žirafa, 3. Slon. Vyšla také č. 4 Tygr, a ten byl dlouho vyprodaný, tak snad se mi podaří ho někde ukořistit! Určitě je to skvělý způsob nejen děti zabavit, ale také naučit je něco nového. Takže za mě super tip třeba na dárek ale i na hezkou vzdělávací knihu s hračkami.

Objednávat online můžete ZDE