V LÉTĚ NADĚLUJE KAŠPÁREK-BABY.CZ!

16.08.2017

O Vánocích nosí dárky Ježíšek, to víme všichni. Ale v létě naděluje KAŠPÁREK-BABY.CZ! Podívejte se, co Filípkovi, Kubíčkovi a mně nadělil...

Museli jsme být asi strááááášně moc hodní, protože to, co na mě vykouklo z krabice, mi vyrazilo dech... Společnost KAŠPÁREK-BABY.CZ ve spolupráci se značkou SKIP HOP nám poslala tyto překrásné věci:

  1. Hrací deku
  2. Přebalovací tašku
  3. Cestovní kufřík - Žirafa
  4. Batoh - Chameleon
  5. Batůžek Mini ZOO - Dinosaurus
  6. Chrastítko - Pejsek
  7. Jídelní sadu - Žirafa
  8. Svačinový box - Žirafa
  9. Láhev na vodu - Žirafa
  10. Sadu vidličky se lžičkou - Žirafa

Nelenila jsem a hned jsme museli vyzkoušet batůžek Mini ZOO Dinosaurus, na který jsem již recenzi napsala. Též už plně využíváme jídelní sadu, láhev na pití, příbor a svačinový box, který se hravě i s lahví vejde do batůžku Mini. Filípkovi se z talířku krásně papá, v pohodě si poradí s vidličkou a lžičkou a láhev je taky úplně super

Na velkém talíři se mi líbí to, že je rozdělen na 2 části, takže do horní dávám zeleninu/ovoce/přílohy a do spodní hlavní část jídla. Do malé misky dávám na svačinu třeba ovoce.

Svačinový box má tzv. klip-klap uzávěr a má v sobě ještě malou krabičku. Využíváme celý box na vycházky, kde do malé krabičky dávám ovoce, do volného prostoru třeba tvaroháčka :-)

Už se moc těším, až vyzkouším další z výrobků! Já osobně přebalovací tašku, u které jsem zvědavá, co všechno se mi do ní vejde, Filípek má ještě k dispozici větší batoh - Chameleon a cestovní kufřík Žiravu. A pro toho nejmenšího, který teprve přijde na svět, je připravena hrací deka a chrastítko. Takže se můžete těšit na další moje postřehy :-)

PS: Pokud jste dočetli až sem a výrobky vás zaujaly, mrkněte na recenzi batůžku Skip Hop Mini, kde najdete slevový kód 15% na celý sortiment značky SKIP HOP! 

Kompletní sortiment zn. SKIP HOP najdete zde: https://skip-hop.cz/