VÁNOČNÍ HOLLYWOOD

19.12.2017

Vždycky, když mi má dojít nový beauty box, tak už od rána netrpělivě vyhlížím pošťáka jako sáňky první sníh. Na "Vánoční Hollywood" (tak se prosincový beauty box jmenuje) od FAB5IVE jsem se moc těšila, protože sliboval fakt super kousky.

A které poklady jsem v boxu našla tentokrát? Byly to tyto produkty:

  • Krémová rtěnka Kiss Proof od BelláPierre, 
  • Černé linky na oči Felt-Tip od Bourjois, 
  • Hollywoodské řasy od Beni Durrer, 
  • Tea Tree balzám na obličej od BalmBalm (30ml), 
  • Sprchový gel od GreenFrog botanic (100ml).

A teď se podíváme podrobně na jednotlivé produkty :-)

Krémová rtěnka Kiss Proof od BelláPierre - s matnými rtěnkami se letos roztrhl pytel a člověk pomalu neví, kterou si koupit nebo vyzkoušet. Mýma rukama (vlastně rtama :D) už jich prošlo několik. Tak jsem byla zvědavá na tuto (mám možnost docela dobrého porovnání!). Jako první musím vyzdvihnout opravdu pořádné balení :-) Rtěnka je opravdu dobře "zabalená" - její obal vypadá nerozbitně a je i těžší (není to žádný lehký plast - prostě máte pocit, že když vám spadne na zem, tak se nerozbije). Odstín rtěnky je tmavě červený (odstín 40s RED) je elegantní, odvážný, chic a sexy. Budete zaručeně hvězda vánoční či silvestrovské párty! A jak se s ní pracuje? Pěnový štěteček je lehce zploštělý, takže ideální je nejdříve hranou obkreslit rty (udělat jim tzv. konturu), a až pak rty rtěnkou vyplnit. Rtěnka schne rychle, takže doporučuji si dát fakt záležet. Spoléhat se na opravy "přetahů" moc nedoporučuju, protože by bylo asi nejrychlejší a nejjednodušší to udělat znova :-D Ano, rtěnka drží jako hrom - což je samozřejmě dobře! Nelepí, rychle schne a vydrží jak štědrovečerní večeři, tak i líbačku pod jmelím či u stromečku ;-) Za mě parádní rtěnka s perfektním (nejen) vánočním odstínem a skvělou výdrží.

Černé linky na oči Felt-Tip od Bourjois - nevím jak vy, ale já když si mám dělat linky, tak se u toho pokaždý zpotím až na zadku :-D Nemám v tom prostě ještě ten grif (nedělám si linky každý den), stětečkový aplikátor je můj veliký nepřítel a některé linky se mudlají, jiné se po aplikaci po chvíli drolí. Takže je celkem fuška vybrat ty správné. Tyto linky mi však vyhovují. Mají super aplikátor - žádný štěteček, ale je to jakoby fixka. Takže linku krásně a hlavně přesně vykreslí. Na youtube je několik tutoriálů, jak vykouzlit dokonalé linky. Já mám v plánu zkusit ještě ten s lepící páskou :-) Zatím jsem kreslila jen rukou. Ale určitě mi to šlo s těmito linkami snadněji. Za mě tedy super, jen se v tom musím víc pocvičit :-)

Hollywoodské řasy od Beni Durrer - umělé řasy jsem si sama nikdy ještě nedávala, a měla jsem je na sobě jen párkrát. A to tehdy, když jsem šla třeba na ples a nechávala jsem se líčit od profíků. Součástí tohoto balení řas není lepidlo, takže jsem řasy ještě nezkoušela. Nejdřív si od kamarádek, které se věnují líčení profesionálně, zjistím, které lepidlo je nejlepší a hlavně šetrné (mám dost citlivé oči) a třeba mi poradí ni nějaký fígl jak na to! Pak se s Vámi samozřejmě o výsledek podělím dodatečně :-*

Tea Tree balzám na obličej od BalmBalm (30ml) - u tohoto produktu je mi líto, že ho není víc. Krém je mi hrozně moc příjemný a jeho vůně po tea tree je teď v zimě parádní. Krém je hodně hydratační a díky tea tree působé antibakteriálně a protizánětlivě. Neplechy na obličeji nemají šanci! A když se náhodou přeci jen nějaká objeví, tak mám pro vás super tip. Dejte si do malé misky trochu krému a smíchejte ho s vlažnou vodou. Touto "směsí" obličej opláchněte a nechte vodu zaschnout (neosušujte) a pak natřete obličej ještě krémem. Mělo by to pomoct :-) Značka BalmBalm prostě nikdy nezklame!

Sprchový gel od GreenFrog botanic (100ml) - kromě toho, že mám ráda ovocné sprcháče, tak tyto "bylinkové" jsem si poslední dobou také oblíbila. Působí blahodárně jak na mou pokožku, tak i na mysl. Bylinková vůně mě dokáže zrelaxovat a díky přírodnímu složení vím, že i má pokožka dostává tu nejlepší péči. Gel je hydratační, obsahuje aloe vera, pelargonii, chladící pepřový olej (ten je spolu s mátou výrazně cítit) - společně pokožku vyživí, zjemní a dodají kůži potřebné antioxidanty.

Nevím jak vy, ale já jsem nadšená! Pokud stále váháte, zda beauty box ano či ne, tak za mě rozhodně ano! Už jsem měla od FAB5IVE tři a všechny byly boží. Ještě jsem nebyla zklamaná z žádného obsahu. Tak směle do toho - za boxy z www.fab5ive.com dám ruku do ohně.