VOŇAVÁ ZÁLEŽITOST, KTEROU MUSÍTE VYZKOUŠET

04.12.2017

Jak jste si mohli už všimnout, tak miluju produkty od zn. MANUFAKTURA. A jak jsem tak koukala, nejsem jediná! Proto jsem moc ráda, že se s vámi mohu podělit o další peckovní voňavou záležitost, a to vonné svíčky a sůl do koupele!

O tom, že Manufaktura dělá i svíčky, jsem se dozvěděla teprve nedávno. Vy jste to věděli? Máte už doma nějakou? Já vyzkoušela rovnou dvě - Rosé a Čisté prádlo. A musím říct, že bomba! Rosé voní jemně sladce, květinově a já si brávala s sebou do koupelny, jako součást relaxačního rituálu (než mi dohořela). A svíčku Čisté prádlo jsem měla zase zapálenou v ložnici :-) Obě krásně hoří, a i relativně dlouho! Určitě to není naposled, co mám tyto svíčky doma. Co jsem tak koukala, tak Manufaktura má i svícny a aromalampy! Tento sortiment najdete ZDE.

A sůl do koupele? Pro upřesnění - jednalo se o Relaxační koupelovou sůl pro dlouhé zimní večery. Jak příhodný název! Díky omamné a opravdu překrásné vůni bude každá koupel s touto solí úžasný relaxační zážitek. A když si k tomu ještě zapálíte svíčku, pustíte hudbu a dáte si třeba sklenku vína, je to hotová Nirvána :-) 

Myslím, že výrobky od Manufaktury by neměly chybět pod Vánočním stromečkem :-) U nás tedy rozhodně chybět nebudou! A pokud máte rádi tradiční české ozdoby ze slámy, dřeva, kukuřičného šustí apod., tak můžete jásat! Manufaktura připravila speciální sekci v e-shopu s názvem "České Vánoce", kde můžete tyto tradiční výrobky zakoupit :-) Tady přináším pár tipů na produkty, které se mi hned zalíbily.