VOŇAVÉ MÁMENÍ

27.10.2017

Toto roční období mám hrozně ráda. Večery přímo vybízí k tomu dát si sklenku vína, zapálit svíčku, zabalit se do deky a pustit si nějaký pěkný film. O to víc jsem nadšená ze spolupráce s JCandles.com . Jako milovník svíček, vosků a olejíčků jsem byla celá paf z toho voňavého balíčku, který mi přišel. Nejradši bych vyzkoušela všechny hned! Ale nenee - pěkně postupně...

Značka Jcandles je ryze česká, a to je mi sympatické! Potrpí si na kvalitní výrobu a nabízí opravdu luxusní vonné svíčky. Z jejich sortimentu jsem si oblíbila:

🔸vonné oleje a vosky - potřebujete pouze aromalampu, kterou mmj. také najdete v nabídce. Oleje i vosky používám často. Má to zase jiné kouzlo v kombinaci s nějakou krásnou lampou. Stačí zapálit svíčku, do vody nakapat trošku oleje a máte provoněný celý byt (vosky vám prostor provoní stejně dobře)

🔸"wood wick" - svíčka ve skle se dřevěným knotem - pro mě naprostá novinka a neskutečná záležitost! Nejen, že nádherně voní, ale dřevěný knot po zapálení jakoby praská a imituje praskání dřeva v krbu

🔸vonné stolní svíčky - ideální na každodenní použití z důvodu dlouhého hoření

🔸svíčky v plechovce - super na cesty, ale já si je zapálím i doma

Vše mají v mnoha vůních - květinových, ovocných, bylinných... Každý si přijde na své. Jcandles nabízí samozřejmě mnoho dalšího. Proto neváhejte a navštivte https://www.jcandles.com  a nechte se unést na voňavé vlně.

PS: Nyní mají halloweenskou limitku. Odoláte?