WELEDA SKIN FOOD A JEJÍ NOVINKY

23.02.2019

Krásný den, moji milí!

Zima je stále jako v ruským filmu a jaro nějak v nedohlednu. Letos se nás ta zima drží jak čert kříže, řekla bych, a už mě to faaakt neba! Navíc letos trpí moje nohy (hlavně paty), rty mám jak struhadlo a ruce jak stařenka :-D To je teda skóre! Ale jedna dobrá duše z Lékárna.cz (děkuju děkuju děkuju, Raduško) mi poslala krémy Skin Food od zn. Weleda, a tím mě prakticky zachránila.

Předpokládám, že značku WELEDA znáte, a nemusím ji představovat. Jejich ikonický krém SKIN FOOD je také notoricky známý, protože lze použít všemožně - jak na pleť, tělo, někdo s ním dělá i vlasové zábaly, no prostě je to takový univerzální krém všeuměl :-) Navíc nádherně voní po bylinkách - obsahuje totiž mmj. výtažky z violky, měsíčku a heřmánku. Já jej sice už znala, ale nikdy jsem ho neměla doma. Takže když jsem ho vytáhla z krabičky, tak první co jsem udělala, bylo, že jsem si ho plácla na obličej. Ahaaaa :-D Tento krém je extra hutný, takže to nebyl úplně dobře nápad :-D Sice jsem ho už po tvářích rozetřela, ale už bych to po druhé neudělala :-) Je fakt, ale fakt mega hutnej, takže na pleť ANO, ale na vyloženě suchá místa (sem, tam). Jinak je perfektní na suché lokty, na ruce (manžel si ho pochvaloval, protože mu na pár místech napraskla kůže na rukou z té zimy, a krém to pěkně zahojil a zacelil) a já si s ním vyléčila rozpraskané a vysušené paty. Jednu patu jsem měla prasklou až hluboko do "masa" a bolela mě i chůze :-( Nicméně stačilo pravidelně mazat a do cca 4 dnů (nekecám!!!), byly paty o 100% lepší a téměř zahojené. Dávala jsem si ze začátku "ponožkové zábaly" na noc - na suché nohy sem vetřela v silnější vrstvě krém, dala čisté (a pro mě už staré) ponožky, a zachumlala se do peřin, aby byly nohy hezky v teple. Zkuste to i vy, fakt to dost pomáhá.

Dál jsem v balíčku obdržela jednu z novinek, a to SKIN FOOD LIGHT. Je to taková odlehčená verze klasického Skin Foodu, o kterém jsem před chvilkou psala. Tento už je na obličej mnohem více vhodný a teď v zimě je přímo božský. Vůně je naprosto stejná jako u klasické verze a obsahuje navíc i slunečnicový olej. Krásně regeneruje pleť a poměrně dobře se vstřebává. Pokud je venku fakt zima, doporučuji si nanést jako podklad pod make-up. A pleť budete mít ochráněnou. A voňavou :-)

A do třetice jsem měla čest vyzkoušet poslední novinky z rodiny SKIN FOOD, a to SKIN FOOD LIP BUTTER. Je super, že je průhledný a nezanechává tedy žádné bílé stopy na rtech. Konzistencí mi připomíná spíš vazelínu. Obsahuje také slunečnicový olej, rozmarýn a heřmánek, takže můžete čekat krásnou bylinnou vůni i zde. Stačí pravidelně používat a rozpraskané rty jsou minulostí. U mě to trvalo dva dny, než byly rty jako nové. Takže tento balzám rozhodně musíte mít! Já už ho budu mít brzy vypotřebovaný, protože ho mažu pořád dokola :-D Asi závislost, nebo co.... Ale však uvidíte sami, pokud ho vyzkoušíte taky :-)

Tak toto jsou moje poznatky o novinkách a stálici z řady SKIN FOOD od Weledy z LÉKÁRNA.CZ. Jinak mají ještě i BODY BUTTER s bambuckým máslem, a to bude jisto jistě taky pecka! 

No, snad jsem vám třeba pomohla, pokud tápete, nebo nevíte, který pořídit. Mějte krásný den a hlavně se teple oblečte a dávejte na sebe pozor :-*