YVES SAINT LAURENT – LIBRE

03.04.2020

Ahoj holky!

Kdo se mnou sdílí vášeň pro parfémy, bude to něco pro něj. Přistála mi z e-shopu ELNINO doma parfémovaná voda LIBRE od YSL (50ml) a to rovnou v dárkové krabičce s rudou rtěnkou (rovněž od YSL). A jaký parfém, a vlastně i rtěnka, jsou?

Musím říct, že jako první mě okouzlil prudce elegantní flakón a vůně mě lákala už jen díky němu. Naštěstí obsah parfému je stejný, ne-li lepší. Vůně se prezentuje jako květinovo-levandulová. Upřímně tam tedy levanduli až tak necítím. Já v něm cítím citrusy, vanilku, jasmín a dřevité tóny. Ale abych vám "odtajnila" jeho složení, tak to je následující:

  • HLAVA: levandule, černý rybíz, petitgrain, mandarinka
  • SRDCE: levanduje, jasmín, kvěr pomerančovníku
  • ZÁKLAD: cedr, pižmo, madagaskarská vanilka, pravá ambra

Pro mě je to vůně velice ženská, smyslná a sexy! I když by se mohlo takto zdát, že se hodí spíše na večer (ano, na romantiku s Vašim vyvoleným je to rozhodně ta pravá vůně!), tak ji směle nosím i přes den a cítím se v ni opravdu žensky a skvěle. Tato luxusní vůně má ale i ohromující výdrž. Když jsem ji zkoušela poprvé, bylo odpoledne (kolem 15:00). Nastříkala jsem si ji jak na krk, tak na zápěstí. A druhý den ráno jsem ji na zápěstí ještě cítila (ke krku si sama bohužel nečichnu, žejo). Toto se mi u parfémů opravdu nestává.

Já jsem z této vůně okouzlena a stala se jednou z mých TOP 3, co doma mám. A je mi jasné, že až ji vypotřebuji, tak musím pořídit další.

Za tuto krásnou sadu děkuji e-shopu ELNINO, který mi ji poslal na otestování. Parfém testem prošel na výbornou a já jej mohu s čistým svědomím a klidným srdcem vřele doporučit.

A vy se na něj můžete kouknout přímo ZDE.