ZDRAVĚ A KVALITNĚ - TO JE NATUR MÁMA

17.10.2017

Poslední dobou mám čím dál radši nejen kosmetiku, ale i produkty, které respektují přírodu a jsou s ní tak nějak spjaty. Nejinak tomu je u zn. Natur Máma.

Když mi dorazil balíček od Natur Máma, zajásala jsem. Nejen, že produkty určené pro mě jsem si okamžitě oblíbila, ale bylo mi jasné, že po dobrotách pro Filípka se jen zapráší. A bylo to tak :-D

Něco pro maminku

Obdržela jsem na testování bambusový kartáček na zuby, 2 balzámy na rty (malina + jahoda) a levandulový deodorant. A byla z toho láska.

Kartáček ECO HEART jsem hned začlenila mezi další koupelnové kamarády (akorát přišel čas vyměnit starý za nový!), cestoval se mnou do porodnice a mohu říct, že jsem s ním velice spokojená. Jelikož mám citlivé dásně (možná i tím těhotenstvím a porodem), tak mi velmi vyhovují jemné štětinky, které dásně nikterak nedráždí, ale jemně masírují. A to nemluvím o přírodní materiálu, ze kterého je vyroben (bambus) - skvěle se drží, kartáček je v ruce příjemný, a i když to bude znít asi trošku praštěně, tak s ním cítím spojení s přírodou. Snad mi to mateřství neleze na mozek :-D

Kartáček koupíte zde: https://naturmama.cz/zubni-kartacky-/694-bambusovy-kartacek-ecoheart.html#/barva_stetinek-modry 

Balzámy na rty miluju. Já jsem celkově milovnice balzámů a tím spíš jsem i jejich kritik. Ale tady moje srdce zaplesalo. Balzámy krásně a jemně voní (ne chemicky, jak tomu je často u jiných značek), jsou při styku se rty neskutečně jemné, zanechávají rtíky pěkně hebké, vláčné - prostě takové, jak mají být. A i když by se zdálo, že ten malinový bude třeba barvit - nene. Nemusíte se vůbec bát, že když balzám přetáhnete mimo rty, budete vypadat jako uprchlý klaun z cirkusu. Teď v zimě si jimi klidně natřete i okolí rtů. Bude v královské péči!

Balzámy koupíte zde: https://naturmama.cz/103-pece-o-rty 

Na Levandulový deodorant jsem byla zvědavá, protože levanduli zbožňuji v jakékoli podobě. Na tomto je sympatické malé balení, takže se mi vejde do každé kabelky a mám jej po ruce kdykoli je třeba. Už žádné nekomfortní pocity během dne! Účinné složky zabraňují pocení a nežádoucímu zápachu a bonusem je příjemná levandulová vůně.

Deodorant koupíte zde: https://naturmama.cz/deodoranty/660-100-prirodni-deodorant-levandulove-pole-biorythme.html 

Mňamka pro Filípka

Tady to bude celkem rychlé čtení :-D Po křupkách se zaprášilo, takže jsem nestihla udělat žádnou sofistikovanou či vystajlovanou fotku a tyčinky zmizely rychlostí blesku, když byl Filí s tátou venku :-D Můžu říct, že jsem aspoň křupky ochutnala a faktem zůstává, že bych je s klidem baštila i já večer u telky. Tyčinky jsem bohužel nezkusila (a manžel na to neměl odvahu - protože vše co je zdravé a bio ho trošku děsí), ale když ve Filípkovi zmizely jak pára nad hrncem, tak byly asi dobrý :-)

Křupky, tyčinky a další dobroty zakoupíte zde: https://naturmama.cz/159-12-mesicu- 

Za mě toto testování dopadlo na výbornou, i za Filípka. A budeme jen rádi, když od Natur Mámy zase něco vyzkoušíme :-)

Mrkněte na jejich web a určitě si taky vyberete: www.naturmama.cz