ŽEHLIČKA NEJEN NA CESTY

09.07.2018

Musím říct, že si vlasy moc nežehlím, ani nekulmuju. Většinou po těchto pomocnících sahám ve chvíli, kdy se chystám buď někam ven s manželem, nebo mám nějaké jednání v práci nebo se chci prostě načančat :-) Ale i když nepoužívám žehličku často, tak když už ji použiju, tak chci, aby mé vlasy netrpěly a aby to zabralo co nejmíň času :-D Kdo má děti, jistě chápe :-)

Takže když se mi do ruky dostala nová "cestovní" žehlička REMINGTON AIR PLATES, kterou mi věnovala společnost Spectrum Brands k vyzkoušení, moc jsem se těšila, co dokáže. Já jsem napsala sice cestovní (protože se vejde klidně i do kabelky!), ale tato žehlička může směle konkurovat standardním "velkým" žehličkám, i když je velikostně menší (ale mně tím přijde kompaktnější).

A jaké jsou hlavní domény této inovativní žehličky?

  • Je to první žehlička na světě s pohyblivými plochami - tyto plochy se perfektně přizpůsobí každému pramenu a pěkně kloužou od kořínků po konečky.
  • technologii Cool Touch - díky inovativním pohyblivým plochám, které nejsou spojeny s vnější částí žehličky, ji činí chladnější na dotyk. Takže když třeba děláte žehličkou vlny, tak ji můžete chytit rukama, aniž by hrozilo spálení. Chladnější povrch také napomáhá vlnám fixovat jejich tvar.
  • keramický povrch s titanem - obsahuje velké množství keramiky a díky tomuto povrchu destičky krásně kloužou po vlasech a zanechávají je zářivé a hladké.
  • Je nahřátá během 15ti sekund v teplotě 150 - 230°C (nastavíte si samy dle typu vlasů) a má zabudované automatické bezpečnostní vypnutí.
  • otočný kloub (360° - velice praktické!) a 1,8m dlouhý kabel.
  • Rychle chladne a má navíc i silikonové pouzdro, když potřebujete žehličku po použití rychle sbalit a nemáte čas čekat na její úplné vychladnutí.

A jak se mi s žehličkou pracuje? Mohu směle a bez okolků říct, že skvěle. Bez keců říkám, že je to nejlepší žehlička, kterou jsem kdy měla. A to jsem kdysi kupovala žehličku přímo z kadeřnického salonu za nemalé peníze a s touto se to nedá srovnat. Nejen, že je mám vlasy vyžehlené opravdu rychle, ale vlasy jsou krásně hladké a hebké a mám pocit, jako když vyjdu ze salonu! A to je pocit k nezaplacení, viďte holky! Samozřejmě používám ochranné krémy či spreje s termo ochranou. To zase jo :-) Na sucho bych nežehlila, ani kdyby žehlička slibovala kdoví co :-)

Takže odteď už jen AIR PLATES od zn. REMINGTON! A díky velikosti si ji beru i na cesty a vím, že mi nezabere plno místa v kufru či tašce. Já doporučuju všema deseti :-*

A co se týká termoochrany na vlasy před žehlením, tak já používám krém Mythic Oil od L´Oréal Paris Professionel, který je bez parabenů a 100ml koupíte třeba na Notinu za 257 Kč. A když jsme u toho, tak na www.notino.cz teď běží SUMMER BLACK FRIDAY , kde jsou super slevy! Jo a mimochodem - třeba i 20% na Remington nebo L´Oréal ;-) Stačí zadat kód SUMMER20CZ. Mrkněte!